فرماندار تکاب: پایبندی به قانون اساسی رمز ماندگاری آرمان های انقلاب است

مهاباد- ایرنا- فرماندار تکاب با گرامیداشت آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گفت: پایبندی و عمل به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران رمز ماندگاری آرمان ها و شعارهای محوری انقلاب اسلامی است.

به گزارش ایرنا، ایرج ثقفی روز یکشنبه در سخنرانی پایانی راهپیمایی 22 بهمن در این شهرستان افزود: تبلور و ماندگاری استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی در کشور و ایستادگی در برابر دشمنان با تبعیت از رهبری و پایبندی و عمل به قانون اساسی محقق می شود.
وی اظهار کرد: امروز و در طلیعه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران با همان عزم و اراده 39 سال قبل در صحنه دفاع از آرمان های انقلاب حضور یافتند و بر تداوم شعارهای محوری انقلاب یعنی استقلال، آزاری و جمهوری اسلامی پافشاری کردند.
فرماندار تکاب ادامه داد: حفظ و حراست از آرمان های انقلاب اسلامی و پاسداست خون شهدا در مسیر توجه به منافع ملی و تلاش برای استقلال کشور در سیاست داخلی و خارجی و تحقق منافع ملت ایران بروز و ظهور می یابد.
امام جمعه تکاب نیز با قدردانی از حضور هوشمندانه و حماسی ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن گفت: پس از چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی ملت ایران همچنان انقلابی تر از گذشته پشتیبان انقلاب و رهبری و در مسیر امام و شهدا ثابت قدم هستند و این افتخار بزرگی برای نظام جمهوری اسلامی است.
حجت الاسلام عیسی برادری افزود: دشمنان انقلاب در 39 سال گذشته از تمام ابزارها و امکانات خود برای ایجاد تفرقه و اختلاف در صفوف بهم پیوسته ملت ایران استفاده کردند اما پستیبانی ملت ایران از ولایت فقیه نقشه های آنان را نابود کرده است.
وی ادامه داد: مردم غیور و عزتمند ایران اسلامی با عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری، راه دفاع از انقلاب اسلامی را محکم تر از قبل ادامه می دهند.
وی با اشاره به اینکه رسانه های غربی همواره سعی کردند تا صفوف متحد ملت ایران را سانسور کنند، بیان کرد: دشمنان از اتحاد و اقتدار ملت ایران همواره هراس داشته اند و این حضور مستحکم و پایدار مشت محکمی از سوی ملت ایران بر دهان استکبار جهانی است.
وی اظهار کرد: به برکت خون شهدا و حضور یکپارچه ملت ایران در صحنه های دفاع از انقلاب اسلامی، امروز دشمنان نظام در سرتاسر دنیا ذلیل تر از قبل و اقتدار و عزت نظام جمهوری اسلامی ایران پایدارتر و مستحکم تر شده است.
به گزارش ایرنا راهپیمایی باشکوه 22 بهمن امروز در شهرهای آذربایجان غربی باشکوه تر از سال های قبل و با حضور گسترده امت قهرمان، باغیرت و همیشه در صحنه و غیور برگزار و بار دیگر اتحاد، انسجام و همبستگی ملی مردم در پشتیبانی از آرمان های انقلاب، امام راحل و رهبر معظم انقلاب به نمایش گذاشته شد.
شهرستان تکاب با 80 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است.
مهمترین اخبار ایرنای کشور، آذربایجان غربی و جنوب استان را به صورت لحظه به لحظه از کانال خبری تلگرام این رسانه به آدرسirnamahabad@ دریافت کنید.
7514/3093/3072
** خبرنگار: امیر خالق نژاد ** تنظیم: پیمان پاکزاد ** انتشار: علیرضا فولادی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال