نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی خبر داد:

اختصاص 510 میلیارد ریال بودجه برای مهاباد در سال آینده

مهاباد- ایرنا- نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به میزان اختصاص بودجه سال آینده این شهرستان گفت: 510 میلیارد ریال بودجه این شهرستان در سال آینده است.

جلال محمود زاده روز شنبه در آئین افتتاح ساختمان جدید راهنمایی و رانندگی شهرستان مهاباد با بیان اینکه 210 میلیارد ریال به بخش توازن اعتبارات به شهرستان مهاباد تخصیص داده شده، اظهار کرد: این مقدار اعتبار بیشترین بودجه تخصیص یافته در جنوب آذربایجان غربی است.
وی اضافه کرد: نزدیک 200 میلیارد ریال اعتبار نیز در بخش توسعه به مهاباد تعلق گرفته است.
محمودزاده همچنین در خصوص اعتبارات ملی اختصاص یافته به مهاباد گفت: 600 میلیارد ریال برای ساخت بیمارستان ها و مراکز بهداشت، یکهزار و 110 میلیارد ریال برای گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی و خلیفان و یکهزار و 150 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های آبیاری تحت فشار زمین های اختصاص یافته است.
محمود زاده با بیان اینکه بودجه خوبی از طرف دولت برای سال آینده به منطقه اختصاص پیدا کرده است، افزود: اختصاص این بودجه مناسب نشان از توجه نظام به مناطق کردنشین دارد.
وی همچنین در ادامه با اشاره به شیطنت های رئیس جمهور آمریکا در قبال تعهدات برجام، گفت: بخش اقتصادی برجام هنوز بطور کامل محقق نشده است.
وی افزود: بر این اساس بودجه سال آینده کشور با تکیه کامل به توانمندی های داخلی کشور تنظیم شده است.
ساختمان جدید راهنمایی و رانندگی شهرستان مهاباد با مساحت 20 هزار متر مربع و 11 میلیارد ریال هزینه در مدت زمان کمتر از یکسال با حضور فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی افتتاح شد.
شهرستان مهاباد با 237 هزار نفر در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.
3093/3072**خبرنگار: پیمان پاکزاد**انتشار: علیرضا فولادی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال