امام جمعه خوی:

مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن وفاداری خود به نظام را نشان می دهند

ارومیه- ایرنا- امام جمعه خوی با اشاره به در پیش بودن راهپیمایی 22 بهمن اظهار کرد: امسال نیز ملت انقلابی، متعهد و وفادار ایران اسلامی در این راهپیمایی، وفاداری خود را به نظام اسلامی نشان داده و از دشمنان آن تبرّی می جویند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدرضی شکوری در خطبه های نمازجمعه این هفته خوی افزود: ملت انقلابی، متعهد و وفادار ایران اسلامی حدود 4 دهه است که همه ساله 22 بهمن در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی همایش ملی و اسلامی را بنام راهپیمایی به نمایش می گذارند.
وی با اشاره به مناسبت 21 بهمن 57 و شکسته شدن حکومت نظامی رژیم به فرمان حضرت امام اظهار کرد: فرمان حضرت امام (ره) مبنی بر شکستن حکومت نظامی در روز 21 بهمن تمام نقشه های رژیم پهلوی را نقش بر آب کرد زیرا مردم با همه توان برای اجرای فرمان امام راحل به صحنه آمدند.
وی با تبریک سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی بیان کرد: در این 40 سال بحران ها، توطئه ها و حوادث بی شمار تلخ و شیرینی در کشور رخ داده ولی مردم، اتحاد و همدلی خود و ایستادن در پشت سر امام راحل و مقام معظم رهبری را فراموش نکرده و نخواهند کرد.
به گزارش ایرنا، آیین راهپیمایی 22 بهمن امسال روز یکشنبه در نقاط مختلف کشور و بیش از 60 شهر و روستای آذربایجان غربی برگزار می شود.
امسال سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است.
7133/2093
خبر: سعید فرجی ** انتشار: صابر چهرقانی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال