لیگ دسته 2 کشور/

پیروزی تیم فوتبال سردار بوکان مقابل استقلال اهواز و صعود به مرحله دوم

مهاباد- ایرنا- تیم فوتبال سردار بوکان از هفته بیست و یکم دور برگشت مسابقات لیگ دسته 2 باشگاه های کشور مقابل میهمان خود استقلال اهواز به پیروزی دست یافت و با این پیروزی به مرحله دوم لیگ دسته دوم راه یافت.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال سردار بوکان در دیداری که عصر امروز/چهارشنبه/ در ورزشگاه خاتم الانبیا (ص) این شهر برگزار شد در حضور بیش از 10 هزار تماشاگر 2 بر یک مقابل تیم استقلال اهواز به پیروزی شیرینی دست یافت.
نیمه نخست این دیدار تیم سردار بازی خود را تهاجمی آغاز کرد و در دقیقه 28 بازی، نخستین گل بازی خود را توسط ' ناصر عبدی ' وارد دروازه میهمان خود تیم استقلال اهواز کرد.
در ادامه همچنان به دنبال افزایش حملات تیم فوتبال سردار در دقیقه 32بازی علی مطوری موفق شد دومین گل تیم بوکانی را وارد تیم میهمان خود کند و در نتیجه نیمه نخست بازی با این نتیجه به پایان رسید.
در نیمه دوم بازی تیم میهمان توانست در دقیقه 55 بازی یکی از گل های خورده خود را جبران کند و تک گل تیم استقلال اهواز توسط 'امین هاشمی' وارد دروازه سردار بوکان شد.
با توجه به صعود تیم سردار بوکان به رده سوم جدول رده بندی مسابقات، راهیابی این تیم به مرحله دوم لیگ دسته دوم کشور مسجل شد.
به گزارش ایرنا اکنون در جدول رده بندی لیگ دسته 2 کشور و در پایان هفته بیست و یکم شهرداری بندرعباس با 45 امتیاز در رده نخست جدول و نفت و گاز گچساران با 35 امتیاز در جایگاه دوم و تیم سردار بوکان با 34 امتیاز در جایگاه سوم جدول رده بندی قرار گرفت.
تیم سردار بوکان در سومین حضور خود در لیگ دسته 2 کشور با تیم های کاسپین قزوین، استقلال اهواز، شهرداری کاشان، نفت و گاز گچساران، صنایع طلایی سمنان، شهرداری بندرعباس، شاهین ماهشهر، شهرداری ارومیه، پرسپولیس مشهد و شهدای بابلسر هم گروه است.
در پایان این مسابقات ، سه تیم انتهایی هر گروه به لیگ دسته سه سقوط خواهند کرد و چهار تیم اول هر گروه به مرحله دوم لیگ 2 راه پیدا می کنند.
لیگ دسته 2 کشور شامل سه گروه است که 12 تیم به مرحله دوم صعود می کنند.
شهرستان بوکان با 251 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.
7510/3093/3072
** خبرنگار: محمد ادیب ** تنظیم کننده: پیمان پاکزاد ** انتشار: علیرضا فولادی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال