امام جمعه خوی: انتقال آموزه ها و ارزشهای انقلاب به نسل های بعدی رسالت همگانی است

ارومیه- ایرنا- امام جمعه خوی گفت: نظام جمهوری اسلامی پدیده مبارکی است که ملت ایران در طول چهار دهه با تمامی وجود از آن حراست کرده و هزینه های سنگینی را جهت نگهداری آن پرداخته که برای حفظ این نظام مقدس، انتقال آموزه ها و ارزشهای انقلاب اسلامی به نسل های بعدی رسالت همگانی است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدرضی شکوری در خطبه های نمازجمعه این هفته خوی با تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر افزود: دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی نتیجه مبارزات بی امان ملت ایـران در طـول سالیـان متـمـادی با اسـتعـمار و استـبداد است.
وی گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی امید به آینده را در دل تمامی مظلومان و مـحـرومـان سـتـم دیـده جـهان و مـنطقـه بـه وجـود آورده اسـت
شکوری ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی برای احقاق حقوق مسلمانان مظلوم غرب آسیا و مقابله با ستمگری ها و زیاده خواهی های جبهه استکبار جهانی با تمامی حاکمان قلدر جهان به ویژه آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی درگیر شده و آنان را با شکست های مفتضحانه مواجه ساخته است.
وی افزود: انقلاب و نظام جمهوری اسلامی میراث ماندگار امام خمینی (ره) است.
امام جمعه خوی با اشاره به 13 جمادی الاول و آغاز ایام فاطمیه و سالگرد شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار کرد: کل بشریت مدیون حضرت فاطمه (س) و فرزندان آن حضرت است.
به گزارش ایرنا، ‌شهرستان 385 هزارنفری خوی در شمال استان آذربایجان غربی واقع شده و دومین شهر پرجمعیت این استان است.
7133/2093
خبر: سعید فرجی ** انتشار: صابر چهرقانی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال