3500 جلد کتاب تخصصی در انجمن سینمای جوانان آذربایجان غربی وجود دارد

ارومیه- ایرنا- رئیس انجمن سینمای جوانان آذربایجان غربی گفت: اعضای انجمن و علاقه مندان به فرهنگ و هنر می توانند از سه هزار و 500 جلد کتاب موجود در کتابخانه تخصصی این انجمن در موضوعات مختلف هنری استفاده کنند.

احسان مهدیان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کتاب های مختلفی در موضوع های ادبیات نمایشی، موسیقی، عکاسی و کارگردانی در این کتابخانه تخصصی برای استفاده علاقه مندان وجود دارد.
به گفته وی فیلمنامه نویسی، تصویربرداری، مبانی سواد بصری در عکاسی و رمان از دیگر موضوعات کتاب های موجود در این انجمن به شمار می رود و این کتابخانه مخزن ارزشمندی برای نگارش مقاله های علمی و پایان نامه های دانشجویی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتراست.
به گزارش ایرنا، انجمن سینمای جوانان آذربایجان غربی در شهرستان های ارومیه و مهاباد دارای دفتر بوده و یک نمایندگی آن در بوکان دایر است؛ 12 فیلم کوتاه در 9 ماهه سال جاری در این استان تولید شده که از این تعداد 6 فیلم به زبان ترکی، سه فیلم به زبان فارسی، 2 فیلم به زبان کردی و یک فیلم نیز بدون دیالوگ است.
آموزش و تولید فیلم های کوتاه هنرجویی و حرفه ای، عکاسی و نمایش فیلم های تاثیرگذار در طول سال در قالب برنامه 'پاتوق فیلم' یا 'سینمای آینده' از فعالیت های مهم انجمن سینمای جوانان آذربایجان غربی است.
7129/3072
** خبر: توحید محمودپور ** انتشار: علیرضا فولادی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال