اسما سعیدی از ارومیه به اردوی تیم ملی والیبال بانوان دعوت شد

ارومیه- ایرنا- نائب رئیس هیات والیبال آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ' اسما سعیدی ' برای حضور در اردوی تیم ملی والیبال دختران در رده سنی جوانان دعوت شده است، گفت: وی به مدت 12 روز مورد ارزیابی کادر فنی تیم ملی قرار می گیرد.

معصومه حبیبی روز یکشنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سرمربی تیم ملی والیبال 21 بازیکن را به هشتمین اردوی آماده سازی این تیم دعوت کرده است که نام ' اسما سعیدی' از آذربایجان غربی نیز در این لیست قرار دارد.
وی با اشاره به اینکه اردوی آماده سازی در کمپ تیم های ملی والیبال بانوان در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود، گفت: بازیکنان منتخب به نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان دختر زیر 19 سال آسیا که از 20 تا 27 خرداد سال آینده به مدت هشت روز در 'هانوی' پایتخت ویتنام برگزار خواهد شد، اعزام می شوند.
به گزارش ایرنا، تمرین های این مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال جوانان دختر زیر نظر ' الهام یافتیان ' به عنوان سرپرست، 'اعظم عیدی' به عنوان سرمربی، ابراهیم وادی (مشاور فنی)، عباس علی‌اصغرپور (تمرین دهنده) و سرگل علیزاده به عنوان مربی برگزار می شود.
آیتک سلامت، فاطمه عنایت، زهرا زهدی، زهرا صالحی، فریماه عرب چوبدار، رقیه جهانی، فاطمه صبوری، مونا آشفته، الهه حلاج، اسما سعیدی، غزاله اله یاری، هانیه مهدیزاده، زهرا خان محمدی، غزل دزفولی، مهرنوش سالاری، بهار روانسالار، عسل رضایی، هانیه حسینی، محدثه شاهسوند، الهه سادات موسوی و بهار بهرامی نیا 21 بازیکن دعوت شده به اردوی هشتم تیم ملی جوانان دختر هستند.
آذربایجان غربی از استان های مستعد در ورزش والیبال در بخش مردان و بانوان است و پیش از این نیز 9 والیبالیست دختر از این استان در سال 1395به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شده بودند.
شهر ارومیه به عنوان قطب والیبال ایران، ملی پوشان زیادی تقدیم تیم های ملی کرده است و یدالله کارگرپیشه، ساسان خداپرست و میرسعید معروف سه کاپیتان ارومیه ای تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران از دهه های 40 تا 90 هستند.
8135/ 3072
** خبر: شهین بیدادرس ** انتشار: علیرضا فولادی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال