بانوی شمشیرباز ارومیه ای مدال برنز جایزه بزرگ ایران را کسب کرد

ارومیه – ایرنا – سکینه نوری شمشیرباز ارومیه ای و ملی پوش کشورمان در رشته اپه موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز انفرادی مسابقات جایزه بزرگ ایران شد.

علی نجف زاده دبیر هیات شمشیربازی آذربایجان غربی روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: مسابقات شمشیربازی جایزه بزرگ سال 94 و گرامیداشت دهه فجر با برگزاری دیدارهای اسلحه اپه در تهران برگزار شد.
وی اظهار کرد: در دیدارهای اسلحه اپه که روز چهارشنبه این هفته به انجام رسید 39 شمشیرباز به مصاف هم رفتند که در پایان مهسا پور رحمتی از آذربایجان شرقی به مقام قهرمانی رسید، اعظم بختی از اصفهان دوم شد و سکینه نوری به همراه سمانه خورشیدی به ترتیب از آذربایجان غربی و همدان مقام سوم مشترک را به دست آوردند.
نجف زاده گفت: تیم آذربایجان غربی با ترکیب سکینه نوری، سپیده کریم زاده، فریماه باباپور و فرزانه فتاحی عازم این رقابتها شده است.
وی افزود: حضور در این مسابقات برای استانها محدودیت اعزام بازیکن ندارد و هیات ها می توانند هر تعداد شمشیربازی را که بخواهند عازم این رقابت ها کنند.
وی افزود: مسابقات جایزه بزرگ مردان ایران نیز نیمه بهمن ماه در تهران برگزار می شود.
به گزارش ایرنا، هیات شمشیربازی یکی از هیات های فعال و موفق آذربایجان غربی است که با تاسیس خانه شمشیربازی در محل ورزشگاه تختی ارومیه فعالیت چشمگیری در راستای جذب و تربیت علاقه مندان این رشته دارد.
7126/2093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال