معاون دادگستری آذربایجان غربی:

هفته قوه قضاییه بهترین فرصت برای تببین خدمات این قوه به مردم است

ارومیه - ایرنا - معاون فرهنگی دادگستری کل آذربایجان غربی گفت: هفته قوه قضاییه بهترین فرصت برای تببین خدمات این قوه به مردم است و سعی می کنیم از این فرصت در راستای شناساندن خدمات دستگاه قضا در استان گام برداریم.

ابراهیم علی نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این هفته از اول تیرماه سال جاری در آذربایجان غربی همزمان با سراسر کشور آغاز می شود و تا هفتم تیرماه سالروز شهادت آیت الله بهشتی ادامه می یابد.
وی اضافه کرد: در این هفته همایش های ویژه ای در راستای آشنا کردن مردم با خدمات قوه قضاییه برگزار می شود که از جمله آنها می توان به برگزاری همایش شوراهای حل اختلاف و همایش استانی بزرگداشت هفته قوه قضاییه اشاره کرد.
وی اظهار کرد: دیدار با حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه، حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا حسنی امام جمعه سابق ارومیه، نمایندگان مردم استان در مجلس خبرگان رهبری از جمله دیگر برنامه های هفته قوه قضاییه در استان هستند.
معاون فرهنگی دادگستری کل آذربایجان غربی ادامه داد: همچنین در این هفته رییس کل دادگستری و معاونان وی در دیدار مردمی حضور یافته و با مشکلات آنان در حوزه قضایی آشنا می شوند تا در صورت لزوم دستوراتی را برای کاهش مشکلات این افراد صادر کنند.
علی نژاد گفت: غبارروبی مزار شهدا، برگزاری مراسم یادبود شهدای 7 تیر، دیدار با خانواده های شهیدان، جانبازان و ایثارگران دادگستری استان از دیگر برنامه های هفته قوه قضاییه در آذربایجان غربی به شمار می روند.
شهید آیت الله محمد بهشتی در روز هفتم تیرماه سال 1360 در انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در تهران به همراه 72 نفر از اعضای این حزب توسط منافقان کوردل به شهادت رسید.
او در آن زمان رییس قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران بود.
8137/2093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال