نماینده مجلس: رسانه های معاند با بزرگنمایی حادثه مهاباد قصد بحران سازی داشتند

مهاباد - ایرنا - نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه های معاند با بزرگنمایی حادثه مهاباد قصد بحران سازی و قرار دادن مردم در برابر نظام را داشتند که هوشیاری مردم، این تلاش کورکورانه آنها را نقش برآب کرد.

عثمان احمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رسانه های معاند با هدف منحرف کردن افکار عمومی از واقعیات حادثه هتل تارای این شهرستان قصد داشتند این مساله را از حالت شخصی آن خارج و با پیش کشیدن برخی مطالب غیرواقعی و کاملا کذب به این مساله رنگ و بوی سیاسی بدهند که تلاش مردم و مسوولان این شهرستان این توطئه آنها را عقیم گذاشت.
وی با بیان اینکه برخی قصد ناآرام جلوه دادن این شهرستان کردنشین را دارند اضافه کرد: توسعه و پیشرفت های بسیار خوب مهاباد در چند سال اخیر بویژه در بحث گردشگری و تعامل خوب بین مردم و مسوولان آن موجب شده تا این شهرستان به یکی از قطب های مهم گردشگری در آذربایجان غربی و غرب کشور مبدل شود.
وی گفت: این امنیت و آرامش در این منطقه به هیچ عنوان به مذاق دشمنان نظام خوش نیامده و آنها قصد دارند با ایجاد حوادثی از این دست روند شتابان پیشرفت مردم این شهرستان و تعامل و همدلی آنها را با مسوولان متوقف سازند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با قدردانی از معتمدین و مسوولان دستگاه های اجرایی و امنیتی در کنترل این حادثه گفت: اینگونه حوادث تلخ که موجبات تالم و تاثر شدید مردم این شهرستان شد به هیچ عنوان مورد تایید آنها نبوده و مسوولان نیز نباید این حادثه را به حساب مردم این شهرستان بگذارند.
وی یادآوری کرد: بروز اینگونه حوادث هرگز قادر نخواهد بود کوچکترین خللی در روند توسعه و آبادانی این شهرستان ایجاد کرده و ما به مردم قول می دهیم با قدرت در کنار آنها باقی مانده و در راستای پیشرفت و توسعه این شهرستان همچنان تمام تلاش خود را بکار بگیریم.
احمدی با بیان اینکه همگان معتقدند که بروز چنین حوادثی می تواند روند توسعه و حرکت اقتصادی یک منطقه را کند نماید افزود: مردم و مسوولان این شهرستان کاملا مصمم هستند تا روند حرکت رو به رشد این شهرستان در عرصه های مختلف بویژه گردشگری را همچنان تداوم داده و زمینه را برای تبدیل این شهرستان به منطقه ویژه اقتصادی فراهم سازند.
وی گفت: مردم نیز اطمینان داشته باشند که حادثه هتل تارا در مهاباد به دقت توسط دستگاه قضایی در حال پیگیری بوده و نتایج آن در اسرع وقت در اختیار افکار عمومی قرار می گیرد.
در حادثه ای که روز پنجشنبه هفته گذشته در شهرستان مهاباد به وقوع پیوست هتل تارای این شهرستان توسط معترضان به اتش کشیده شد.
انتشار مطالب نادرست و شایعات مختلف در زمینه نحوه مرگ یکی از کارمندان دختر این هتل بویژه دامن زدن به آن از سوی برخی رسانه های ضد انقلاب موجب شد گروهی از معترضان با گزارش یک تجمع اعتراض آمیز به این هتل حمله کرده و آن را تخریب و آتش بزنند.
شهرستان مهاباد با 215 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی و 116 کیلومتری مرکز استان واقع شده است.
6185/6008

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال