فرماندار از عدم حضور پلیس راهور در برخی نقاط شهری بوکان انتقاد کرد

بوکان، مهاباد - ایرنا - فرماندار بوکان از حضور نداشتن ماموران راهنمایی و رانندگی در برخی از نقاط این شهر انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسن عباسی روز شنبه در جلسه شورای اجتماعی این شهرستان اظهار کرد: عدم حضور ماموران راهنمایی و رانندگی در برخی مناطق شهر بوکان موجب بروز ترافیک شدید در این مناطق شده است.
وی ضمن قدردانی از خدمات نیروی انتظامی خواستار فعالیت بیشتر و موثرتر پلیس راهنمایی و رانندگی در مناطق مختلف شهر برای بهبود ترافیک شهری شد.
عباسی گفت: رشد جمعیت و افزایش شمار خودروها به بیش از 92 هزار دستگاه و از سویی عریض نبودن خیابانها موجب بروز ترافیک در سطح این شهر شده است که این معضل باید مرتفع شود.
فرماندار بوکان همچنین نسبت به تعمیر و استفاده مستمر و شبانه روز از چراغ های راهنمایی و رانندگی در میادین و چهارراه های شهر تاکید کرد و گفت: متاسفانه در طول شبانه روز تنها در ساعاتی خاص از روز از این چراغ ها استفاده می شود که این امر باعث سر درگمی رانندگان شده است.
عباسی افزود: یکی دیگر از دلایل ترافیک شهری، نبودن پارکینگ های عمومی خودرو در سطح شهر است که شهرداری باید حتما نسبت به احداث پارکینگ های طبقاتی در مرکز شهر اقدام کند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود نسبت به جمع آوری متکدیان نیز تاکید کرد و از مردم خواست به اشخاصی که به عنوان متکدی قصد سوءاستفاده از مردم را دارند کمک نکرده و کمکهای خود را در اختیار کمیته امداد و موسسات خیریه قرار دهند تا به دست افراد بی بضاعت و نیازمندان واقعی جامعه برسد.
وی از شهرداری خواست تا با هماهنگی نیروی انتظامی و بهزیستی با دایر کردن گشت های شبانه روزی از ترویج پدیده تکدی گری در سطح شهر بوکان جلوگیری کنند.
شهرستان بوکان در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است و بیش از 220 هزار نفر جمعیت دارد.
7510/584/581

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال