همزمان با جشنواره فرهنگی دانشجویان علوم پزشکی کشور /

مستند ˈنشان سرخ دلیریˈ در ارومیه به نمایش در می آید

ارومیه - مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: مستند ˈنشان سرخ دلیریˈ همزمان با جشنواره فرهنگی دانشجویان علوم پزشکی کشور در ارومیه به نمایش در می آید.

علی افشانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این جشنواره بزرگ علمی و فرهنگی با حضور دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سراسر کشور اوایل شهریور در ارومیه برگزار می شود و اجرای برنامه های فرهنگی متنوع به ویژه در حوزه فعالیت های وزارت بهداشت از جمله برنامه های جنبی این جشنواره به شمار می رود.
وی اضافه کرد: نمایش مستندˈ نشان سرخ دلیری ˈ نیز در همین راستا، بر اساس زندگی نامه شهید سرلشکر دکتر ایرج رخشانی در زمان برگزاری این جشنواره به اجرا در می آید .
وی اظهار کرد: این نمایش مستند با رویکرد عملکرد بهداشتی و درمانی وزارت بهداشت در طول ایام دفاع مقدس و براساس مصادیق مرتبط با سبک زندگی اسلامی ایرانی و به سفارش دبیرخانه دایمی جشنواره، توسط هیئت معارف جنگ دانشگاه علوم پزشکی ارتش تهیه شده است.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی افزود: امیدواریم این نمایش مستند با استقبال پرشور و گسترده دانشجویان و مسئولان فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی کشور قرار گیرد.
8137/583

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال