انتقاد ملی از خشونت

انتقاد ملی از خشونت

تهران - روزنامه ایران در شماره روز چهارشنبه با انتشار مطلبی با عنوان «انتقاد ملی از خشونت» به بررسی حوادث خیابان پاسداران و انتقاد مردم و شخصیت های سیاسی و فرهنگی از خشونت و ایجاد درگیری پرداخته است.

چهارشنبه, اسفند 02, 1396 8:17
شهردار و «دیگران»

شهردار و «دیگران»

تهران - روزنامه اعتماد در شماره امروز خود(چهارشنبه) با درج مطلبی تحت عنوان «شهردار و دیگران» شایعات اخیر در خصوص استعفای شهردار تهران را مورد بررسی قرار داده است.

چهارشنبه, اسفند 02, 1396 8:4
قتل «پاس» در فوتبال ایران

قتل «پاس» در فوتبال ایران

تهران- روزنامه اعتماد در شماره امروز- دوشنبه- خود با درج مطلبی با عنوان قتل «پاس» در فوتبال ایران به موضوع سقوط تیم فوتبال پاس تهران به لیگ دسته سه پرداخته است.

دوشنبه, بهمن 30, 1396 9:20
ظرفیت بی پایان در میزبانی از مسافران کنجکاو

ظرفیت بی پایان در میزبانی از مسافران کنجکاو

تهران- روزنامه ایران در شماره امروز- یکشنبه- خود با درج مطلبی با عنوان ظرفیت بی پایان در میزبانی از مسافران کنجکاو به موضوع یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران پرداخته است.

یکشنبه, بهمن 29, 1396 10:16
طرح، فعلا بی‌طرح

طرح، فعلا بی‌طرح

تهران- روزنامه شهروند در شماره امروز- یکشنبه- خود با درج مطلبی با عنوان طرح، فعلا بی‌طرح به موضوع ادامه‌دارشدن واکنش‌ها به طرح جدید ترافیکی شهرداری پرداخته است.

یکشنبه, بهمن 29, 1396 10:11
تاوان «نجفی» برای افشای فساد

تاوان «نجفی» برای افشای فساد

تهران - روزنامه آرمان امروز در شماره امروز خود با انتشار مطلبی تحت عنوان «تاوان نجفی برای افشای فساد» به موضوع مدیریت شهری و افشای برخی تخلفات در دوره مدیریت سابق شهری تهران پرداخته است.

شنبه, بهمن 28, 1396 9:13
دردسر بو

دردسر بو

تهران- روزنامه شهروند در شماره امروز- شنبه- خود با درج مطلبی با عنوان دردسر بو به موضوع قدمت 30 ساله کارخانه روغن نباتی ورامین و تحت تاثیر قرار دادن زندگی مردم محله جوانمرد قصاب پرداخته است.

شنبه, بهمن 28, 1396 9:11
١١ رهایی، ١١ زندگی

١١ رهایی، ١١ زندگی

تهران- روزنامه شهروند در شماره امروز -پنجشنبه- خود با درج مطلبی با عنوان '١١ رهایی، ١١ زندگی' به فعالیت گروه «یاران نجات» که در کمتر از یک‌سال و نیم گذشته برای نجات محکومان به قصاص از مرگ تلاش کرده می پردازد.

پنجشنبه, بهمن 26, 1396 9:44
بچه‌های خیابان

بچه‌های خیابان

تهران- روزنامه شرق در شماره امروز -پنجشنبه- در گزارشی با عنوان 'بچه‌های خیابان' زندگی کودکان کار که قربانی آزار می‌شوند را روایت می کند.

پنجشنبه, بهمن 26, 1396 9:33
آشتی با مرکز شهر

آشتی با مرکز شهر

تهران- روزنامه شهروند در شماره امروز- چهارشنبه- خود با درج مطلبی با عنوان آشتی با مرکز شهر به موضوع بازگشت کافه‌ها، بازارهای شبانه و گالری‌ها به مرکز شهر تهران می پردازد.

چهارشنبه, بهمن 25, 1396 8:49
زلزله‌ اجتماعی در همسایگی شهرها

زلزله‌ اجتماعی در همسایگی شهرها

تهران- روزنامه ابتکاردرشماره امروز- چهارشنبه- خود با درج مطلبی پیامدهای ناشی از افزایش روزافزون حاشیه‌نشینان را بررسی می‌کند.

چهارشنبه, بهمن 25, 1396 8:24
بحران مدیریت بحرانی شهر

بحران مدیریت بحرانی شهر

تهران- روزنامه فرهیختگان در شماره امروز- سه شنبه- خود با درج مطلبی با عنوان بحران مدیریت بحرانی شهر به موضوع گرانی خدمات شهری، عدم همراهی دولت با شهرداری و افزایش بدهکاری‌ها می پردازد.

سه شنبه, بهمن 24, 1396 8:52
گروگان‌های شهریه

گروگان‌های شهریه

تهران- روزنامه شهروند در شماره امروز- سه شنبه- خود با درج مطلبی با عنوان گروگان‌های شهریه به موضوع دانش‌آموزان یک پیش‌دبستانی که به دلیل ندادن هزینه تحصیل در یک کلاس جدا و بدون آموزش رها شده‌اند می پردازد.

سه شنبه, بهمن 24, 1396 8:27
درختان محکوم به مرگ

درختان محکوم به مرگ

روزنامه قانون در شماره امروز- دوشنبه- خود با درج مطلبی با عنوان درختان محکوم به مرگ به موضوع قطع ده‌ها اصله درخت در جنوب تهران می پردازد.

دوشنبه, بهمن 23, 1396 8:39
اپلیکیشن به‌جای پارکبان

اپلیکیشن به‌جای پارکبان

تهران- رونامه شرق در شماره امروز- دوشنبه- خود با درج مطلبی با عنوان اپلیکیشن به‌جای پارکبان به موضوع سیاست‌های شهرداری تهران برای کسب درآمدهای پایدار به سمت سیستم‌های روز می پردازد.

دوشنبه, بهمن 23, 1396 8:30
2 ردیف پرحاشیه بودجه 97 شهرداری تهران/محل هزینه پاداش های اتفاقی کجا

2 ردیف پرحاشیه بودجه 97 شهرداری تهران/محل هزینه پاداش های اتفاقی کجا

تهران- روزنامه ایران در شماره روز شنبه خود با درج مطلبی با عنوان با علنی شدن لایحه بودجه 97 و در دسترس قرار گرفتن آن برای مردم، خیلی‌ها بااین سؤال ابهام برانگیز مواجه شدند که چرا باید بودجه برخی حوزه‌ها همچون اعتبارات فرهنگی و اجتماعی فدای بودجه‌هایی خاص! شود؟

شنبه, بهمن 21, 1396 9:40
تهران همچنان ناسالم

تهران همچنان ناسالم

تهران- روزنامه شهروند در شماره امروز-چهارشنبه- خود با درج مطلبی با عنوان تهران همچنان ناسالم به موضوع شاخص آلودگی هوای تهران که باعث شد مدارس باز هم تعطیل شوند می پردازد.

چهارشنبه, بهمن 18, 1396 10:23
دردسرهای آتش در منفی چهار

دردسرهای آتش در منفی چهار

تهران - روزنامه ابتکار در شماره امروز (چهارشنبه) خود با درج مطلبی نوشت : خاموش کننده آتش در زمان حریق خوب عمل نکرده است سرنوشت پلاسکو در انتظار ساختمان برق حرارتی .

چهارشنبه, بهمن 18, 1396 8:32
خیمه دود در دشت تهران

خیمه دود در دشت تهران

تهران- روزنامه ایران در شماره امروز(سه شنبه) خود با درج مطلبی با عنوان خیمه دود در دشت تهران به موضوع آلودگی هوا و آستانه وضعیت قرمز و اضطرار در پایتخت پرداخته است.

سه شنبه, بهمن 17, 1396 9:51
قوانین خوب، ضمانت اجرایی ضعیف

قوانین خوب، ضمانت اجرایی ضعیف

تهران- روزنامه ابتکار در شماره امروز (سه شنبه) خود با درج مطلبی با عنوان قوانین خوب، ضمانت اجرایی ضعیف به موضوع الزامی شدن گواهینامه واکنش در برابر آتش برای دریافت پایان کار ساختمان پرداخته است.

سه شنبه, بهمن 17, 1396 9:50
نگاهمان به آسیب‌های اجتماعی را تغییر می‌دهیم

نگاهمان به آسیب‌های اجتماعی را تغییر می‌دهیم

تهران- روزنامه شهروند در شماره امروز- دوشنبه- خود با درج مطلبی با عنوان نگاهمان به آسیب‌های اجتماعی را تغییر می‌دهیم به موضوع دور جدید طرح ساماندهی کودکان کار در تهران پرداخته است.

دوشنبه, بهمن 16, 1396 9:13
چشم‌بندهای متحرک در تهران

چشم‌بندهای متحرک در تهران

تهران- روزنامه فرهیختگان در شماره امروز- دوشنبه- خود با درج مطلبی با عنوان چشم‌بندهای متحرک در تهران به موضوع وضعیت تبلیغات روی اتوبوس‌ها و میزان نارضایتی شهروندان از این طرح می پردازد.

دوشنبه, بهمن 16, 1396 9:12
ای چرخِ فلک، دوندگی ما را کشت

ای چرخِ فلک، دوندگی ما را کشت

تهران- روزنامه همدلی در شماره امروز- یکشنبه- خود با درج مطلبی با عنوان ای چرخِ فلک، دوندگی ما را کشت به موضوع وضعیت کارگران میدانی در میدان های تهران می پردازد.

یکشنبه, بهمن 15, 1396 9:0
تهران‌گران می‌شود

تهران‌گران می‌شود

تهران- روزنامه فرهیختگان در شماره امروز-یکشنبه- خود با درج مطلبی با عنوان تهران‌گران می‌شود به موضوع افزایش نرخ بلیت مترو پس از تصویب طرح ترافیک جدید که باعث بالا رفتن هزینه حمل‌ونقل در تهران می شود می پردازد.

یکشنبه, بهمن 15, 1396 8:59
دعوا بر سر خدمت و خیانت طرح ترافیک

دعوا بر سر خدمت و خیانت طرح ترافیک

تهران - ایرنا - روزنامه شرق در شماره امروز (شنبه) در گزارشی با عنوان «دعوا بر سر خدمت و خیانت طرح ترافیک» به موضوع انتقاد تند چمران رئیس سابق شورای اسلامی شهر تهران و واکنش معاون شهردار تهران در روزهای اخیر پرداخته است.

شنبه, بهمن 14, 1396 11:2
صفحه 1 از 27 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | بعدی >

بیشتر ...