12 کامیون از کمک های مردمی کهریزک به خوزستان ارسال شد

شهر ری- ایرنا- بخشدار کهریزک گفت: 12 کامیون کمک غیرنقدی مردم بخش کهریزک ری به ارزش 10 میلیارد ریال به مناطق سیلزده استان خوزستان ارسال شد.

به گزارش ایرنا، مهدی مجیدی در حاشیه مراسم ارسال کمک های مردمی به مناطق سیلزده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این میزان از کمک های مردمی بزرگترین محموله شهرستان ری محسوب می شود.
وی با بیان اینکه این محموله ها به شهرستان دشت آزادگان در استان خوزستان ارسال می شود، عنوان کرد: شوراهای بخش، دهیاری ها، اصناف، اتحادیه ها و واحدهای تولید و خدماتی این محموله را تامین کرده اند.
وی اضافه کرد: اجاق گاز، کولر، پنکه، پوشاک بچه، لوازم بهداشت بانوان، مواد شوینده، چهار تن برنج، کنسرو، روغن، اسباب بازی، پتو، پشه بند، بیل، کفش، چکمه و جارو از جمله مواردی است که امروز به مناطق سیلزده اعزام می شود.
مجیدی با بیان اینکه نظارت کاملی بر نحوه توزیع این محصولات در مناطق سیلزده انجام خواهد گرفت، افزود: یک تیم 10 نفره برای نظارت دقیق برای توزیع عادلانه این محصولات به منطقه اعزام می شود.
کهریزک با جمعیت 58 هزار نفر از توابع شهرستان ری از شمال به بهشت زهرا(س)، از غرب به اتوبان تهران ـ قم، از شرق به باقرشهر و از جنوب به شهر حسن آباد فشافویه محصور و در فاصله 13 کیلومتری شهرستان ری واقع شده است.
/6003/1970

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال