استاندار تهران با آیت الله ری شهری دیدار کرد

شهرری- ایرنا- استاندار تهران امروز یکشنبه پس از جلسه شورای اداری شهرستان ری با حضور در حرم عبدالعظیم (ع) با آیت الله محمد محمدی ری شهری دیدار کرد.

به گزارش ایرنا، تولیت حرم مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) در این دیدار بر لزوم توجه و اهتمام دستگاه‌ها نسبت به حل مشکلات شهرستان ری تاکید کرد و گفت: حل مشکلات جنوب پایتخت نیازمند همکاری تمام دستگاه ها است.
آیت الله ری شهری افزود: آلودگی هوا، مشکلات زیست محیطی و فرسودگی ساختمان ها بزرگترین مشکلات این منطقه محسوب می شود که باید با برنامه ریزی دقیق حل شوند.
استاندار تهران نیز در ادامه گفت: مشکلات این منطقه از سوی استانداری تهران رصد شده و بعد از کار کارشناسی در زمان مناسب حل می شوند.
انوشیروان محسنی بندپی افزود: به عنوان نمونه مشکلاتی در عرصه زیست محیطی در شهرک صنعتی شمس آباد به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی خاورمیانه وجود دارد و این شهرک، هیچ الگویی در حوزه مقابله با آلودگی‌های زیست محیطی ندارد.
وی فقدان مدیریت یکپارچه شهری در شهرری را از مشکلات دیگر بیان کرد و گفت: این موضوع در حضور وزیر کشور طرح شده و امیدواریم با ایجاد شهرداری مستقل شاهد توسعه متوازن در این منطقه باشیم.
وی یادآور شد: منابع شهرداری‌ها و ارقام مربوط به ارزش افزوده، اعتبارات در خور توجهی است که می‌توان با ایجاد شهرداری مستقل زمینه توسعه همه جانبه این شهر جنوبی تهران را فراهم کرد.
3218/6003

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال