استاندار البرز: ایرنا امانتدار است

تهران-ایرنا- استاندار البرز با اشاره به اینکه از ظرفیت رسانه ها باید برای انعکاس تلاش شبانه روزی دولت بهره برد، گفت: ایرنا اقدامات دولت را با حفظ اصل امانتداری و صادقانه بیان می کند.

به گزارش ایرنا عزیزالله شهبازی روز سه شنبه در دیدار با سیدضیاء هاشمی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) اظهارداشت: امروز نیاز است که با مردم صادقه سخن گفت و اقدامات را بدون غلو تبیین کرد.
وی با تاکید بر توسعه همکاری ها با خبرگزاری جمهوری اسلامی در جریان اطلاع رسانی گفت: اقدامات این خبرگزاری همانند مجاهدتی خاموش است و مجموعه ای از نیروهای شایسته و با انگیزه در ایرنا فعالیت می کنند.
شهبازی، حضور خبرگزاری ایرنا در میدان رسانه ای کشور را با منابع انسانی و ظرفیت مدیریت دانشمند آن، فرصت مغتنمی دانست و افزود: ایرنا البرز هم با امانتداری در استان بخوبی فعالیت می کند.
وی اظهارداشت: در مجموعه مدیریت استان البرز تلاش های زیادی در حوزه اطلاع رسانی بویژه بخش های اقتصادی و افزایش سرمایه های اجتماعی به عنوان رکن توسعه در حال انجام است.
استاندار البرز در بخش دیگری از سخنان خود درباره وضعیت تکمیل پروژه آزاد راه تهران-شمال و کنترل ترافیک در این استان توضیحاتی را ارائه و توضیح داد: 28 کیلومتر از این مسیر در استان البرز قرار دارد که با وعده وزیر راه و شهرسازی مقرر شده این بخش تیرماه 98 به بهره برداری برسد.
وی افزود: براساس سرشماری طی سال های 90 تا 95، میل تهرانی ها (برای سفر) به سمت استان البرز و بعد استان های شرقی و جنوبی بوده و عمده ترافیک ما 15 کیلومتر از گرمدره تا حصارک تعریف شده که برای کنترل ترافیک در این استان تمهیداتی از جمله ساخت پل در محورهای میدان سپاه، مهرشهر، فرودگاه پیام و توسعه قطار شهری تهران-کرج و طالقان-هشتگرد درنظر گرفته شده است.
شهبازی اظهارداشت: عمده پروژه ها در این استان ملی و نیازمند اعتبارهای قابل توجه و فرااستانی است که دولت هم در این زمینه توجه و مشارکت داشته است.
تهرام/7245/ 1008

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال