مدیرعامل ایرنا:

دست دولت در پاسخگویی به سوالات افکارعمومی خالی نیست

تهران-ایرنا- مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) گفت: امروز افکارعمومی به دنبال سوال و پرسشگری است که باید از این پرسش ها استقبال کرد و البته دست دولت در پاسخگویی خالی نیست.

به گزارش ایرنا سید ضیاء هاشمی روز سه شنبه در دیدار استاندار البرز در محل خبرگزاری ایرنا همچنین تاکید کرد: باید تلاش های بیشتری برای انعکاس فعالیت ها و اقدامات دولت در عرصه های مختلف با هدف آگاهی هرچه بیشتر مردم انجام شود.
وی ادامه داد: رسانه ها باید با اطلاع رسانی دقیق و هرچه شفاف تر در بیان خدمات دولت تلاش کنند و خبرگزاری جمهوری اسلامی در بین رسانه ها فعالیت های ویژه ای را برای این مهم آغاز کرده است.
مدیرعامل ایرنا در ادامه با تشریح فعالیت های این خبرگزاری در ابعاد مختلفت اظهارداشت: تهیه گزارش های پژوهشی و بولتن های خبری با موضوعات مختلف از جمله فعالیت های این رسانه رسمی کشور به شمار می رود.
هاشمی گفت: یکی از فعالیت های ویژه ایرنا درعرصه اطلاع رسانی اعزام تیم های خبری تخصصی به استان ها برای دریافت اطلاعات و اخبار است که ماحصل خروجی آن در اختیار مسئولان استانی و ملی قرار می گیرد.
وی ادامه داد: رسانه رسمی کشور در بخش دانشگاهی نیز فعالیت های چشمگیری دارد و ضمن برقراری ارتباط و تعامل با نخبگان و نیز شهروندان، برای تولید محتوا سیاستگذاری می کند.
به گفته هاشمی، خبرگزاری ایرنا در کنار پوشش رویدادها نگاهی تحلیلی نیز به مسائل در حوزه های ملی، منطقه ای و بین المللی دارد.
مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی همچنین با تشریح فعالیت های ایرنا در بخش چندرسانه ای گفت: باتوجه به وضعیت کنونی و افزایش ضریب نفوذ شبکه های اجتماعی توسعه فعالیت ها در این بخش، بیش از گذشته اهمیت یافته است.
وی افزود: باتوجه به ظرفیت های موجود در البرز، آمادگی داریم فعالیت های خبرگزاری بویژه در بخش چندرسانه ای این استان را توسعه دهیم.
عزیزالله شهبازی استاندار البرز پس از دیدار با مدیرعامل ایرنا از بخش های مختلف خبرگزاری جمهوری اسلامی نیز بازدید کرد و از نزدیک در جریان فرآیندهای تهیه، تولید و انتشار فرآورده های خبری در این خبرگزاری قرار گرفت.
تهرام/7245/ 1008

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال