توسط رئیس پلیس پایتخت

افسری که فرهاد مجیدی را متوقف کرد، تجلیل شد

تهران- ایرنا- فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: افسر وظیفه شناسی که کار خود را ( در برخورد و متوقف کردن خودرو فرهاد مجیدی بازیکن سابق استقلال) بدرستی انجام داده بود تجلیل شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطاع رسانی پلیس پایتخت، سردار حسین رحیمی فرمانده پلیس تهران بزرگ گفت: این افسر وظیفه شناس طبق قانون عمل کرده بود و از خدمات وی تشکر می کنم.
وی افزود: این افسر پلیس راهور حین انجام وظیفه با مقاومت یکی از بازیکنان سابق فوتبال برای تست الکل مواجه شد و در عین حال فرد مذکور اقدام به فیلمبرداری و به اشتراک گذاری آن در فصای مجازی کرد که با واکنش های متفاوتی همراه بود.
رحیمی در پایان این دیدار از عملکرد دقیق و مطابق قانون و در عین حال مودبانه این افسر تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش ایرنا ماجرای درگیری کلامی فرهاد مجیدی با یک مامور راهنمایی و رانندگی و واکنش های پس از آن، طی روزهای گذشته بازتاب های زیادی در رسانه ها بویژه فضای مجازی ایجاد کرده بود.
مجیدی با گوشی تلفن فیلمی از گفت و گویش با مامور راهنمایی و رانندگی را که در حال اعمال قانون وی بود منتشر کرد و بازتاب های مربوط به این رویداد نیز از همان زمان شروع شد.
فرماندهان پلیس بعد از این ماجرا از مامورشان دفاع و از اقدام مجیدی انتقاد کردند؛ در عین حال مجیدی پست دیگری در اینستاگرامش منتشر کرد و با اشاره به تماس سردار رحیمی فرمانده پلیس تهران بزرگ با خودش نوشت: خیلی خوشحالم رئیس پلیس مردمی پایتخت که حس پدرانه ای به مردم تهران داده با تدبیر و پیگیری و در جریان قرار گرفتن کامل داستان روز جمعه و در اولین فرصت وارد موضوع شدند و حرف های من و مامور مربوطه را شنیدند و تصمیم گرفتند.
به دنبال این مسائل، برخی رسانه ها نیز از قول سردار حسین اشتری فرمانده ناجا نوشتند: هیچکس حق ندارد از مامور پلیس تصویر بردارد و وی را تهدید کند.
وی همچنین افزود: نه خودرو و نه فرد برای ما مهم نیست هر کس قانون را رعایت نکند هر که باشد اعمال قانون می‌کنیم.
اشتری اظهارداشت: اگر در اجرای قانون مأموران ما کوتاهی کردند، مردم به سامانه 197 می‌توانند اطلاع دهند و رسیدگی می‌کنیم.
تهرام/3225/ 1008

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال