سیل خروشان ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن به راه افتاد

تهران- ایرنا- سیل خروشان ملت همیشه در صحنه ایران با آغاز راهپیمایی 22 بهمن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به راه افتاد.

به گزارش ایرنا، در حالی که آیاتی از قرآن کریم فضای تمامی مسیرهای منتهی به میدان آزادی میعادگاه همیشگی ملت انقلابی ایران را پر کرده, هر لحظه بر خیل جمعیت حاضر در این محدوده اضافه می شود.
هوا ابری است خلاف هوای دل راهپیمایان که همه با آفتابی در سینه و پیامی در دست در خیابان های پایتخت حاضر شده اند.
هر کسی تابلویی, نوشته ای یا پرچمی در دست دارد حتی کودکانی که عمر والدینشان هم به انقلاب قد نمی دهد پرچم به دست در صحنه حاضر شده اند.
شعار همه زنده باد ایرانی است که برای آبادی و استقلال آن خون داده اند, به جنگ رفته اند و سختی هر نوع تحریم و توطئه ای را به جان خریده اند.
اینجا تهران، پایتخت جمهوری اسلامی ایرانی است که از ابتدا استقلال و آزادی را پیشه راه خود کرد و سرسپردگی هیچ دشمنی را نپذیرفت تا به مظهری از آزادی برای همه ملت های آزادی خواه تبدیل شود.
نوای سرود ملی ایران فضا را تغییر می دهد تا بار دیگر ملت ایران با حضور حماسی خود شعار الله اکبر بر لب و آرزوی موفقیت روز افزود در سر حماسه دیگری در چهل سالگی انقلاب رقم بزنند.

* حضور نسل های دوم و سوم انقلاب در راهپیمایی
نسل های دوم و سوم انقلاب نیز در جمع پرشور راهپیمایان نیز حاضر شدند؛ مردان و زنانی که با پرچم چمهوری اسلامی را در دست دارند و شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل مرگ بر امریکا و ال سعود و مرگ بر انگلیس را سر می دهند.
در این میان نوجوانان و کودکانی در کنار والدین خود حرکت می کنند و درس انقلاب را با سردادن شعارهای انقلابی زیر بارش و ترنم باران می خوانند.
در این میان ایستگاه های صلواتی بسیاری در مسیر راهپیمایی مردم قرار دارند که به توزیع چای داغ در این هوای سرد زمستانی می پردازند.
پرچم های رنگارنگ در دستان تمامی مردم از کودکان خردسال گرفته تا کهنسالان این دیار می درخشد.
مردم پلاکاردهایی که بر روی آنها جملاتی مانند 'دشمن داخلی و خارجی بداند انقلاب می ماند، انقلابی می مانیم و به یاری خدا انقلاب را به انقلاب حضرت مهدی (عج) متصل می کنیم'؛ 'مسیر ظهور از ولایت می گذرد'، تحریم ها را خواهیم شکست'، 'در همه عرصه ها آمریکا را مأیوس خواهیم کرد'، در دست داشتند.
در مسیر راهپیمایی مقابل سازمان میراث فرهنگی در خیابان آزادی یه گروه موسیقی به اجرای قطعات محلی از جمله قطعه ای گیلگی پرداختند.

*حفظ یکپارچگی اصلی ترین راهبرد انقلاب است
مرتضی طلایی عضو سابق شورای اسلامی شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: نخستین اولویت به عنوان اصلی ترین راهبرد انقلاب اسلامی که منجر به پیروزی انقلاب شد وحدت، انسجام، همدلی و یکپارچگی ملت ایران است.
وی ادامه راه امام و پیروی از ولی امر و امام خامنه ای، کار و خدمت به مردم را از دیگر موضوعات مهم برشمرد.

تهرام/9353//3001//1348

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال