عملیات احداث تقاطع مهرآباد رودهن اواخر اسفند آغاز می شود

تهران – ایرنا – فرماندار شهرستان دماوند از آغاز عملیات احداث تقاطع مهرآباد شهر رودهن از 25 اسفند ماه سالجاری خبر داد.

مجید صفری روز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مصوبات سفر رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل‌ جاده‌ای کشور به شهرستان دماوند اظهار داشت: پنج مصوبه در حوزه جاده‌ای این شهرستان به تصویب رسید.
وی به آغاز عملیات احداث تقاطع مهرآباد شهر رودهن در اواخر اسفند ماه خبر داد و گفت: تعریض و بهسازی جاده صالح آباد در سال جدید و بهسازی و آسفالت زیرگذر منطقه آرو از جمله مصوبات این سفر بود.
فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: همچنین قسمتی از جاده هومند شهر آبسرد به درخواست شهرداری به این نهاد واگذار خواهد شد و همچنین جاده هومند کوهان نیز مقرر شد با کمک شهرداری آبسرد و مشارکت راهداری ترمیم، بهسازی و آسفالت آن انجام شود.
صفری همچنین به تعریض راه وادان که به شهرک صنعتی شماره دو متصل می شود، اشاره کرد و افزود: این اقدام از مصوبات کمیته برنامه‌ریزی بود که قرار شد تا مقدمات لازم توسط راهداری در آغاز سال جاری انجام شود.
وی همچنین به بهسازی و تأمین روشنایی ورودی کیلان و واگذاری بلوار امام خمینی و آیت اله خامنه ایی به شهرداری آبسرد اشاره کرد.
عبدالهاشم حسن‌ نیا رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل‌ جاده‌ای کشور روز شنبه در سفری یک روزه به شهرستان دماوند مسائل مرتبط با حوزه راهداری و راه های این شهرستان را بررسی کرد.
تهرام/7246//6139

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال