سارقان طلای کودکان در پاکدشت دستگیر شدند

تهران – ایرنا – فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت گفت: اعضای باند سرقت طلای کودکان با 22 فقره سرقت در این شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی ستاد فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران، سرهنگ قباد خنجری با اعلام این خبر گفت : در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به مراکز انتظامی پاکدشت و شکایت از سرقت طلای کودکان آنها توسط یک زن ، ماموران پلیس آگاهی پاکدشت بررسی این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود : مأموران پلیس آگاهی با اجرای طرح های کنترل نامحسوس ، تلاش وسیع و گسترده ای برای شناسایی و دستگیری این سارق آغاز کردند که در جریان اجرای این طرح موفق شدند که یک فرد مظنون را شناسایی و در اقدامی غافل گیر کننده ، وی را دستگیر کردند.
وی اظهار داشت : متهم دستگیر شده که از سابقه کیفری نیز برخوردار بود در مواجهه با مالباختگان شناسایی شد و در بازجویی های تخصصی و مواجهه به مدارک پلیس ، به 22 فقره سرقت با همدستی یک مرد دیگر اعتراف کرد.
خنجری تصریح کرد: با اقدام سریع پلیس ، همدست این سارق نیز در عملیاتی ضربتی دستگیر و به پلیس ارجاع داده شد.
وی گفت : پرونده متهمین پس از تکمیل به مراجع قضایی ارجاع داده شد که دو متهم با قرار وثیقه 4 میلیارد ریالی روانه زندان شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت از شهروندان خواست تا از آراستن کودکان خردسال با وسایل زینتی ، طلا و جواهرات اجتناب کرده و مراقبت بیشتری از آن ها داشته باشند.
فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تأمین امنیت شهرستان های ورامین ، قرچک ، پیشوا ، پاکدشت ، پردیس ، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.
تهرام/7254//6139

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال