محور هراز به سمت تهران یکطرفه شد

تهران-ایرنا- رئیس پلیس راه شرق استان تهران گفت: به علت افزایش تردد و ترافیک سنگین محور هراز از ساعت 12ظهر امروز به سمت شمال مسدود و به سمت جنوب یک‌طرفه شد.

سرهنگ سیاوش محبی روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: همزمان با پایان یافتن تعطیلات و بازگشت مسافران از شهرهای شمالی کشور، به جهت روان سازی و تخلیه بار ترافیکی در محور هراز، از ساعت 12ظهر امروز تردد هرگونه وسیله نقلیه در این حور از آب اسک به سمت آبعلی یک طرفه شد.
وی ادامه داد: قرار بود محدودیت تردد از جنوب به شمال این محور از ساعت 14 اجرا شود اما به علت ترافیک سنگین و بازگشت مسافران به شهرهای جنوبی و غربی کشور به ویژه تهران، این محدودیت از ساعت 12اجرا شد و تا ساعت 12 شب نیز ادامه خواهد داشت.
این مقام مسئول با بیان اینکه هم اکنون در محور تهران فیروزکوه از شرق به غرب و به سمت تهران شاهد بار ترافیک هستیم، افزود: محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) پرحجم و سنگین است و این میزان در ساعات پایانی روز بیشتر خواهد شد.
سرهنگ محبی افزود: خوشبختانه در ایام تعطیل با توجه به شرایط جوی و وجود مه در محورهای شرقی به ویژه محور هراز با حضور نیروهای راهنمایی و رانندگی شاهد هیچگونه تصادف نبودیم ولی از رانندگان می خواهیم در فصول پاییز و زمستان حتما با تجهیزات کامل در جاده حاضر شوند.
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه از مسافران می خواهیم بازگشت خود را به ساعات پایانی روز موکول نکنند، ادامه داد: مسافران با رعایت مدیریت زمان سفر، پرهیز از عجله و شتاب، در مسیر ها تردد کنند و با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی سفری ایمن برای خود و دیگر هموطنان رقم بزنند.
تهرام/7246/1539

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال