کارگاه حقوقی- قضایی رسانه در تهران برگزار می شود

تهران-ایرنا-«کارگاه تخصصی حقوقی- قضایی رسانه» ویژه مدیران مسئول و روزنامه‌نگاران فعال کشور 19 آبان ماه جاری همزمان با پنجمین همایش بین المللی مدیریت رسانه در محل فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی در تهران برگزار می شود.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی این فرهنگسرا، برگزاری کارگاه آموزشی مذکور با بهره‌گیری از استادان و حقوقدانان مجرب حوزه مربوطه با مشارکت ماهنامه چهره های ماندگار و دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه ریزی شده است.
مسئولیت‌های حقوقی مدیران رسانه با نگرش به قانون مطبوعات و قوانین مرتبط، رسالت حرفه‌ای روزنامه‌نگاران در تأمین امنیت فکری و روانی جامعه و ایجاد امید در حیات سیاسی و اجتماعی و جرائم مطبوعاتی و هویت ملی، عنوان های کارگاه تخصصی حقوقی و قضایی رسانه اعلام شده است که از ساعت 13 روز 19 آبان در پاسداران، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا، فرهنگسرای رسانه برگزار خواهد شد.
دکتر حسن بهشتی پور استاد دانشگاه و تحلیلگر مسائل بین‌الملل، دکتر محمدرضا پاسبان عضو هیات ‌علمی دانشگاه و عضو کانون وکلای مرکز، دکتر حمید ضیایی پرور مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها و دکتر یدالله علیزاده عضو هیات‌ علمی دانشگاه و از قضات دیوان عالی کشور مدرسان این کارگاه معرفی شده اند.
حضور در این کارگاه برای فعالان رسانه رایگان است.
برپایه این گزارش در افتتاحییه کارگاه تخصصی، حقوقی -قضایی رسانه، نشستی نیز با عنوان «مدیریت رسانه و انسان رسانه ای» با حضور دکتر باقر ساروخانی، دکتر حسن خجسته، دکتر بنی هاشمی، دکتر محمود اسعدی و علی محمد اسماعیلی برگزار خواهد شد.
تهرام/7245// 1008

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال