امام جمعه فیروزکوه:

محتکران خائن هستند

تهران- ایرنا- امام جمعه فیروزکوه گفت: کاری که دشمنان در جنگ سخت انجام می دهند محتکران در جنگ اقتصادی می کنند، کار آنها خیانت است و قوه قضاییه باید با آنها شجاعانه و مقتدرانه برخورد کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام سید مهدی امیری ارجمند در خطبه های نماز عبادی - سیاسی جمعه این هفته فیروزکوه افزود: دولت باید در بحث بسته های حمایتی ورود و انبارهای احتکار را کشف و کالاها را به بازار وارد کند.
وی با بیان اینکه امروز دشمنان با جنگ رسانه ای و روانی در کنار جنگ اقتصادی در صددند مردم را مأیوس و نظام جمهوری اسلامی را ناکارآمد جلوه دهند، اظهارداشت: در جنگ رسانه ای مردم را همانند دوران طاغوت به سکولاریسم هدایت می کنند و می گویند روحانیون به سیاست کاری نداشته باشند و به نماز و روزه خود بپردازنند.
امام جمعه فیروزکوه با اشاره به حمله اخیر به کنسولگری ایران در بصره عراق بیان کرد: هدف این است تا ایرانیان را در کشورهای دیگر منزوی کنند؛ ایران امروز در عراق و سوریه کار مستشاری می کند؛ دشمنان قصد دارند بین ایران و عراق فاصله و اختلاف ایجاد کنند.
وی ادامه داد: امروز بحث کنسولگری و دیروز بحث زائران عراقی و فساد اخلاقی را مطرح کردند اما دشمنان بدانند که نمی گذاریم به اهدافشان برسند.
فیروزکوه دارای دو بخش مرکزی و ارجمند در 120 کیلومتری شمال شرقی پایتخت واقع شده است.
تهرام/9897/ 1008

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال