خطیب جمعه ورامین:

نشاط واقعی با ساز و آواز به دست نمی آید

تهران – ایرنا – امام جمعه موقت شهرستان ورامین گفت: نشاط واقعی برای یک جوان زمانی به وجود می آید که زمینه شغل، مسکن و ازدواج او فراهم شود و نباید تصور کرد با ساز و آواز و اختلاط محرم و نامحرم این نشاط حاصل می شود.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های این هفته نماز جمعه ورامین که درباره ترویج ازدواج آسان سخن می گفت به برگزاری کنسرت در این شهرستان نیز انتقاد و بیان کرد: مسئولان باید با جدیت در برابر مشکلاتی نظیر گرانی، بیکاری و انحرافات اخلاقی و اجتماعی مقابله کنند و راه برطرف کردن این مشکلات برگزاری کنسرت موسیقی نیست.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران ادامه داد: امروز دشمنان نظام با استفاده از شبکه های ماهواره ای به جنگ ایران اسلامی آمده اند، کشور به هجمه دشمنان مواجه است و دیگر نیاز نیست برخی از درون و به اسم نظام اسلامی به آن دامن بزنند.
محمودی تصریح کرد: جای تعجب است برخی افراد که در برابر هر مساله ای موضع می گیرند وقتی به فرهنگ و اخلاق یک شهر انقلابی تعرض می شود سکوت می کنند.
وی با اشاره به برگزاری کنسرت در شهرستان ورامین گفت: برگزاری کنسرت در قالب یک برنامه فرهنگی می باید ابتدا در شورای فرهنگ عمومی مطرح می شد ولی مسئولان مربوطه برخلاف قانون و مصوبات این شورا دست به اجرای این برنامه زدند.
خطیب موقت جمعه ورامین تأکید کرد: ورامین شهری ولایتمدار و پرچمدار مبارزه با نفاق، انحراف و فتنه است؛ مردم این شهرستان چنین اقدامات غیر اخلاقی را محکوم می کنند.
به گزارش ایرنا چندروز پیش کنسرت موسیقی در ورامین برگزار شده بود.
شهرستان ورامین در جنوب شرق شهر تهران واقع شده است.
تهرام/7254/ 1008

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال