برخورد کامیون با تیرچراغ برق باعث ترافیک در محور امام رضا شد

تهران – ایرنا – مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پاکدشت گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با تیرچراغ برق وسط جاده ، ترافیک شدید در محور امام رضا(ع) به وجود آمد.

قاسم خواجه حسینی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: عوامل سازمان آتش نشانی شهرداری پاکدشت با اطلاع از وقوع یک حادثه رانندگی در محور امام رضا(ع) سریعا به محل اعزام و نسبت به ایمن سازی منطقه اقدام کردند.
وی افزود: در این حادثه رانندگی که در حد فاصل منطقه خاتون آباد تا قیامدشت به سمت تهران رخ داده بود ، یک دستگاه کامیون به دلیل عدم توانایی راننده در کنترل خودرو با تیر برق وسط محور برخورد شدید کرده بود.
وی بیان کرد: بر اثر این حادثه ، ترافیک سنگینی در محور امام رضا(ع) به سمت تهران رخ داده بود که با جابجایی کامیون و همکاری عوامل راهور ، گره ترافیکی این محور رفع شد.
خواجه حسینی تصریح کرد: در این حادثه که علت اصلی آن توسط کارشناسان در حال بررسی است ، تلفات جانی رخ نداد و عوامل اورژانس به صورت سرپایی نسبت به مداوای راننده اقدام کردند.
پاکدشت با 350 هزار نفر جمعیت در 25 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
قرار گرفتن پاکدشت در محور ترانزیتی شرق کشور و وجود بیش از 2 هزار واحد تولیدی و سه شهرک صنعتی در این شهرک باعث شده تا روزانه هزاران خودرو سنگین از این محور عبور کرده و همواره ترافیک شدید در آن به وقوع می پیوندند.
نبود کمربندی در شهرستان پاکدشت به شدت این ترافیک افزوده است.
تهرام/7254//1348

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال