امام جمعه موقت تهران:

نگذاریم هر تازه به دوران رسیده ای مقابل وحدت بایستد

تهران-ایرنا-حجت الاسلام «کاظم صدیقی» امام جمعه موقت تهران با تاکید بر ضرورت وحدت همگان در شرایط کنونی کشور گفت: قبول کنیم که حرف آخر را یکی بزند، نباید بگذاریم هر تازه به دوران رسیده ای مقابل وحدت بایستد و جامعه را دوقطبی کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، صدیقی روز چهارشنبه در جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی استان تهران افزود: با اختلاف، هرچقدر هم برنامه ریزی خوبی داشته باشیم موفق نخواهیم شد.
وی با بیان اینکه باید یک حرف در کشور باشد و هر کس از راه رسید مدعی نباشد، تاکید کرد: بدون اتحاد کاری از پیش نمی رود.
صدیقی با بیان اینکه بپذیریم بتنهایی نمی توانیم کار کنیم گفت: کارها جناحی نباشد، همه سر سفره شهدا و در خط انقلاب هستیم؛ در کارها حامی هم باشیم و به هم در کارها کمک کنیم.
امام جمعه موقت تهران خطاب به مدیران با بیان اینکه نباید خود را رها کنید بلکه بدانید کسی بر کار شما ناظر است، اظهارداشت: بگذارید مردم عمل شما را ببینند و بگویند مشکل ما حل شد.
وی اضافه کرد: مسئولان امروز با دلسوزی فعالیت می کنند و باید واقعیت جامعه را درک کرد و به داد مردم رسید.
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه دین شعاردادن تنها را قبول ندارد، گفت: بعد از داشتن برنامه نیازمند عمل متعهدانه نیز هستیم.
وی تاکید کرد: اینکه همدیگر را مقصر کنیم کار پیش نمی رود بلکه باید حرکت کرد و عمل داشت.
امام جمعه موقت تهران اظهارداشت: سرعت در کار بتنهایی کافی نیست، اگر کار ما کیفیت نداشته باشد، مانند ساخت برخی راهها و سدها می شود که برای اینکه برخی برای آنکه رای بیاورید ساخته اند، هیچیک‌ کار درستی نبوده و کیفیت هم ندارد.
صدیقی تاکید کرد: کار ما باید کیفی باشد، کار زیاد هم اگر کیفیت نداشته باشد، مردم فریبی است.
امام جمعه موقت تهران در ادامه با اشاره به اهمیت تولید کالای ایرانی عنوان کرد: اگر کالای ایرانی کیفیت نداشته باشد، مردم به آن اقبال نخواهند داشت و کالای با کیفیت محصول صنعت خوب است.
در این نشست برخی فعالان بخش خصوصی نیز حضور داشتند و در هم اندیشی با مدیران دولتی مسائل و مشکلات اجتماعی و فرهنگی استان تهران از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار گرفت.
تهرام/7244/ 7245/ 1008

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال