محدودیت های ترافیکی تعطیلات عید فطر در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران اعلام شد

تهران – ایرنا - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران از اعمال محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان در روزهای پایانی هفته و تعطیلات عید فطر 97 خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه مرکز اطلاع رسانی ستاد فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران ، سرهنگ سیاوش محبی گفت: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.
وی گفت : بر اساس محدودیت های ایجاد شد ، تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر امروز (چهارشنبه) 23 خردادماه تا ساعت 6 صبح روز یکشنبه 27 خردادماه از محورهای هراز و فیروزکوه ممنوع است.
وی اظهار داشت: تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور هراز، گفت: تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا ساعت 24 امروز (چهارشنبه) 23 خردادماه و از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روزهای پنج شنبه و جمعه و همچنین از ساعت 6 صبح روز شنبه 26 خردادماه تا ساعت 12 روز یک شنبه 27 خردادماه از محور هراز ممنوع است.
محبی اظهار داشت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 12 روز شنبه 26 خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز یکشنبه 27 خردادماه از 'رودهن' به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 14 روز شنبه 26 خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز یکشنبه 27 خردادماه با اعلام ماموران مستقر در محل از ' آب اسک' به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه است.
وی با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور فیروزکوه، افزود: تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا ساعت 24 امروز (چهارشنبه) 23 خردادماه و از ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه در محور فیروزکوه ممنوع است.
وی از آمادگی کامل مأموران پلیس راه برای ارائه خدمات به شهروندان و رانندگان در ایام تعطیلات پیش رو خبر داد و از شهروندان خواست هشدارهای پلیسی را جدی گرفته و در تامین نظم و امنیت جاده با تیم های مستقر در محورها همکاری داشته باشند.
محبی تصریح کرد: مردم به منظور اطلاع از آخرین وضعیت جادهها با مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راه شرق استان تهران می توانند با به شماره 76219100(021) و سامانه گویای وضعیت راهها ( 141 ) تماس بگیرند.
تهرام/7254//1348

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال