ویژه برنامه های عید فطر در برج میلاد اعلام شد

تهران-ایرنا- برج میلاد همزمان با آخرین روزهای ماه رمضان و در آستانه عید سعید فطر ویژه برنامه هایی را برای شهروندان و بازدیدکنندگان در روزهای جمعه و شنبه (25 و 26 خرداد) تدارک دیده است.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی برج میلاد، مراسم استهلال ماه شوال روز پنجشنبه با حضور کارشناسان و ستاره شناسان و متخصصان این حوزه بر فراز برج میلاد برگزار می شود.
همچنین همزمان با اعلام عید سعید فطر ویژه برنامه هایی شامل موسیقی محلی استان های مختلف، مسابقه و برنامه های شاد و خانوادگی در برج میلاد برگزار خواهد شد.
بر این اساس ویژه برنامه ماه سپید با مجری گری مسعود روشن پژوه و محمدرضا حسینیان که از شبکه سوم سیما در طول ماه مبارک رمضان از محل برج میلاد پخش می شد، در ایام عید فطر نیز در قالب ویژه برنامه ها برگزار می شود.
همچنین گروه برنامه های رادیو جوان نیز برنامه های شاد و مفرحی را برای این عید فرخنده تدارک دیده که این برنامه ها از محل برج میلاد به صورت زنده برای مخاطبان اجرا خواهد شد.
از دیگر برنامه های عید سعید فطر در برج میلاد تقدیر و تجلیل از برگزیدگان قرآنی ویژه برنامه «محفل انس با قرآن» است که در طول ماه مبارک رمضان در بخش نمایشگاهی برج میلاد اجرا می شد.
شهروندان می توانند در طول ایام عید سعید فطر از ساعت 18 تا 24 از بخش های مختلف برج میلاد نیز بازدید کنند.
تهرام/9353/1539

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال