فیروزکوه صحنه حمایت از ملت فلسطین شد

تهران- ایرنا- اقشار مختلف مردم فیروزکوه همراه با مسئولان این شهرستان همچون دیگر شهرهای ایران اسلامی امروز(جمعه) با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس باردیگر حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین فریاد زدند.

به گزارش ایرنا راهپیمایان فیروزکوهی با شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا خواهان اتحاد بیشتر مسلمانان در برابر جنایات صهیونیست ها علیه مردم مظلوم فلسطین شدند.
فرماندار فیروزکوه در جمع این راهپیمایان گفت: راهپیمایی روز قدس حرکتی عدالت خواهانه، حق طلبانه و از مصادیق بارز عمل صالح است.
مهدی یوسفی جمارانی با بیان اینکه این روز یادگار امام راحل است، ادامه داد: مردم با حضور پررنگ خود در این راهپیمایی بار دیگر قدرشناسی خود از ایشان را نشان دادند.
وی تاکید کرد: اسرائیل غاصب با یاغی گری به تجاوز و کشتار غیر نظامیان، محاصره مردم غزه، تجاوز به سوریه و لبنان و ترور مخالفان خود در سراسر جهان مشغول است و آخرین نمونه آن هم کشتار گسترده فلسطینیان در این روزهاست.
یوسفی جمارانی افزود: دوره گردی اخیر سران رژیم صهیونیستی در منطقه و کشورهای غربی، نمایانگر تلاش های مذبوحانه و حاکی از ناتوانی آنها در برابر بیداری ملت های مسلمان و به حاشیه راندن مساله فلسطین به عنوان مساله اول جهان اسلام است.
وی تاکید کرد: ملت ایران در عین تنوع سلایق در داخل، در برابر تهدیدهای خارجی متحد است و به هرگونه تهدید و تجاوز خارجی پاسخ دندان شکنی خواهد داد.
همه ساله در روز جهانی قدس مسلمانان سراسر جهان با برپایی راهپیمایی‌های گسترده، ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی حمایت خود را از آرمان فلسطین اعلام می‌دارند.
16 مرداد سال 1358 هجری شمسی، به فرمان حضرت امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس نامگذاری شد.
فیروزکوه در شمال شرق تهران واقع شده است.
تهرام /9353/ 1008

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال