زن جوان درتصادف رانندگی مقابل پمپ بنزین ولنجک تهران کشته شد

تهران-ایرنا- خانم جوانی که راننده ماشین سواری تویوتا بود صبح امروز در اثر برخورد خودرواش با گاردریل حاشیه بزرگراه شهید چمران مقابل پمپ بنزین ولنجک کشته شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برخورد خودرو سواری تویوتا با گاردریل حاشیه بزرگراه چمران خبر داد و گفت: در این حادثه راننده خودرو که یک خانم حدود 25 ساله بود جان باخت.
سید جلال ملکی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 9 و 18 دقیقه امروز حادثه تصادف در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید چمران مقابل پمپ بنزین ولنجک به سامانه 125 اعلام و ماموران 2 ایستگاه آتش نشانی شهر تهران به محل حادثه اعزام شدند.
وی بیان کرد: یک دستگاه خودرو سواری تویوتا با یک سرنشین خانم جوان به هنگام حرکت بدلایل نامشخص با گاردریل حاشیه بزرگراه برخورد و پس از آن با وارد شدن در قسمت جنوب به شمال بزرگراه چمران در محل متوقف شد.
ملکی ادامه داد: قسمتی از گاردریل وارد اتاقک خودرو شده و تنها سرنشین در داخل خودرو محبوس بود که آتش نشانان با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی قطعات خودرو را برش دادند و جسم بی جان این خانم جوان را از داخل خودرو خارج کردند.
وی علت این تصادف را در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد.
تهرام/7243 / 1539

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال