نمایشگاه عکس سلامت شهری در فرهنگسرای انقلاب دایر شد

شهرری- ایرنا- آثار منتخب اولین جشنواره عکس سلامت شهری که سال گذشته با ارسال بیش از سه هزار عکس در 9 محور برگزار شد در فرهنگسرای انقلاب به نمایش گذاشته شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی شهرداری منطقه 11 ، سید عباس طباطبایی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 11 افزود: اولین جشنواره عکس سلامت شهری سال گذشته با همکاری اداره کل سلامت شهرداری تهران، شهرداری منطقه ١١، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران و آموزشگاه سینمایی دارالفنون برگزار شد.
وی تصریح کرد: سه هزار عکس با موضوع های سلامت و سبک زندگی اسلامی - ایرانی، سلامت و خانه و خانواده، سلامت محله و مسجد، سلامت و محیط زیست ،سلامت و سالمندان، سلامت و معلولان، سلامت و مادر و کودک، سلامت و اوقات فراغت، سلامت و محیط کار به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود که در هر رشته سه اثر برگزیده شدند.
وی گفت: هم اکنون آثار منتخب جشنواره عکس سلامت شهری در نگارخانه مهر فرهنگسرای انقلاب به نمایش گذاشته شده و علاقمندان تا چهارم اردیبهشت می توانند به نگارخانه مهر فرهنگسرای انقلاب واقع در بزرگراه شهید نواب صفوی ، تقاطع پل کمیل، ابتدای کمیل شرقی مراجعه کنند.
6003/7247

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال