آسمان تهران در 2 روز آینده بارانی است

تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران پیش بینی کرد وضعیت جوی امروز استان ابری، مه آلود همراه با بارش باران و ورزش باد ، گاهی رعد و برق که در روزهای سه شنبه و چهارشنبه از شدت فعالیت این سامانه کاسته می شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، بر اساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی،
امروز در بخش های شمالی و غربی استان، بارش برف و باران و در ارتفاعات بارش شدید برف را خواهیم داشت و همچنین کاهش محسوس دما (5 تا 9 درجه) و رخداد تگرگ در مناطق مستعد انتظار می رود.
بر اساس این گزارش دربرخی ساعات به ویژه بعد از ظهر و اوایل شب( سه شنبه و چهارشنبه ) احتمال رگبار باران و وزش باد (به خصوص در بخش های شمالی ) وجود دارد و همچنین در روز چهارشنبه بارش در ارتفاعات شرقی استان از شدت بیشتری برخوردار است.
کمینه و بیشینه دمای هوای تهران در روزهای دوشنبه ، سه شنبه و چهارشنبه به ترتیب ( 1 و 7 )، (3 و 9 ) و (4 و 13 ) درجه سانتیگراد پیشی بینی می شود.
سردترین و گرمترین نقاط استان تهران طی 24 ساعت گذشته درمنطقه فیروزکوه- امین آباد با منفی هشت درجه سانتیگراد و در منطقه ورامین با 17 درجه سانتیگراد بود.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
تهرام/1735 / 1539

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال