درسه روزآینده

دمای هوای تهران 9 درجه کاهش می یابد

تهران - ایرنا - اداره کل هواشناسی استان تهران برای این استان در سه روز آینده، بارش پراکنده باران، وزش باد شدید و در پی آن کاهش 9 درجه ای دمای هوا را پیش بینی کرد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، کمینه و بیشینه دمای هوای تهران در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه را به ترتیب (11 و 21) ؛ (9 و 18) و (7 و 12) درجه سانتیگراد پیش بینی کرده است.
بر اساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، با عبور مداوم امواج تراز میانی بر فراز استان تهران در سه روز آینده وضعیت جوی استان، نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد و در بعضی ساعات (به خصوص بعد از ظهر و شب) رگبار باران و گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی ( به خصوص در جنوب استان) را پیش بینی کرد.
همچنین بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، در روزهای یکشنبه و دوشنبه بارش باران و برف در ارتفاعات شرقی استان دور از انتظار نیست.
برهمین اساس، فیروزکوه با منفی یک درجه و ورامین با 29 درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط استان تهران در 24 ساعت گذشته بودند.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
تهرام/7244/ 1539

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال