300 مربی زن پایتخت قوانین تکواندو را آموزش دیدند

تهران - ایرنا - دبیر هیات تکواندو استان تهران از برگزاری سمینار هماهنگی و باز آموزی سالیانه مربیان زن با شرکت 300 مربی در خانه تکواندوی پایتخت خبرداد.

مسعود لشگری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: سمینار هماهنگی و بازآموزی سالیانه مربیان استان تهران به منظور هماهنگی و دانش افزایی مربیان برگزار شد.
وی ادامه داد: در این دوره فنی، 300 مربی در تمام درجات به مدت 2 روز (23 و 24 فرودین) در خانه تکواندو پایتخت زیر نظر زهرا افتخاری، افسانه معین شیرازی و مینو مداح در 2 بخش پومسه و کیوروگی با آخرین تغییرات مربیگری در سال جدید آشنا شدند.
دبیرهیات تکواندو استان تهران خاطرنشان کرد: این مربیان آموزش های لازم را در فضای سایبری، اخلاق و آسیب ها در فضای مجازی توسط کارشناس پلیس فتا دیدند.
وی به پستی شدن احکام زرد ، سبز و آبی هوگوپوشان اشاره کرد و افزود: به هرمربی کد کاربری داده شده تا از اول خرداد نسبت به گرفتن احکام شاگردان خود اقدام کنند.
لشگری تصریح کرد: پستی شدن احکام این امکان را در اختیار مربیان قرار می دهد تا بدون حضور به هیات استان و حوزه و شهرستان ها، احکام را جلوی درب منازل هنرجویان دریافت کنند.
تهرام/7247/6003

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال