رژیم اشغالگر قدس توان ضربه زدن به محور مقاومت را ندارد

تهران - ایرنا - امام جمعه خیرآباد ورامین گفت: ادامه هشت سال دفاع مردم مظلوم سوریه و استقامت در مقابل کفر ثابت کرد که رژیم اشغالگر قدس توان ضربه زدن به محور مقاومت را ندارد.

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام جعفر طزری در خطبه های این هفته نماز جمعه خیرآباد ورامین گفت: استکبار باید بداند با اقدامات خود نمی تواند به محور مقاومت مردم فلسطین ضربه اساسی وارد کند و این اقدامات نمی تواند امنیت رژیم غاصب اسرائیل را تأمین کند.
وی گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند که اسرائیل تا 25 سال آینده نابود می شود و به زودی نماز جماعت را در بیت المقدس برگزار می کنیم، که به لطف خداوند این پیروزی نزدیک است.
وی با اشاره به حمله هوایی اسرائیل به پایگاه نظامی در استان حمص و شهادت جمعی از فرزندان نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت : هرچند رژیم صهیونیستی آشکارا این حمله را به عهده نگرفته است ولی این اقدامی ددمنشانه انجام شد.
وی تأکید کرد: مردم ایران اسلامی با تمام توان از مقاومت مردم سوریه و فلسطین دفاع کرده و تا نابودی کامل اسرائیل دست از مقاومت بر نمی دارند.
امام جمعه خیرآباد با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از کالای ایرانی گفت : حل مشکلات اقتصادی کشور توجه به ظرفیت درونی و توان مردم است و نگاه کردن به خارج از کشور اشتباهی باطل است.
امام جمعه خیرآباد ورامین ادامه داد: به جای رابطه با چند کشور گرگ صفت اروپایی همچون فرانسه، آلمان و انگلیس رابطه اقتصادی خود را با کشورهای همسایه تقویت کنیم و سهمی از بازارهای آنان را کسب کنیم که در این صورت به تولید و اشتغال رونق دست خواهیم یافت.
تهرام/7254/6003

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال