اوراق کننده های اتومبیل از میدان شوش تهران به مجتمع ثامن الحجج انتقال یافتند

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران با اشاره به اتمام ساخت واحدهای کارگاهی در مجتمع ثامن الحجج گفت: برخی متصدیان واحدهای اوراق کننده های اتومبیل اجناس خود را از میدان شوش به این مکان انتقال داده اند.

به گزارش روز چهارشبنه ایرنا از روابط عمومی شهرداری تهران، کامران زنگیشه در خصوص اتمام ساخت و ساز واحدهای کارگاهی در مجتمع ثامن الحجج افزود: تاکنون بیش از 50 درصد معابر اصلی آسفالت شده است و تا پایان امسال کار آسفالت سایر معابر فرعی نیز به اتمام خواهد رسید.
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران اظهار کرد: در حال حاضر بیش از 250 واحد به خریداران تحویل داده شده است و متصدیان واحدها اجناس خود را از میدان شوش به مجتمع ثامن الحجج انتقال داده اند.
وی با بیان اینکه این مجتمع در مساحتی بالغ بر 22 هکتار ساخته شده است، تصریح کرد: مجتمع ثامن الحجج در 1000 واحد به اوراق کننده های اتومبیل اختصاص پیدا کرده که این اوراق کننده ها در 11 گاراژ در میدان شوش مستقر بودند.
زنگیشه در خصوص اینکه به طور کلی این صنف از منطقه 15 خارج می شوند، گفت: مجتمع ثامن الحجج(ع) در شرق تهران در بزرگراه امام رضا(ع) واقع شده است.
تهرام/7247//1348

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال