استاندار تهران:

123 هزار فرصت شغلی سال آینده باید در استان تهران ایجاد شود

تهران - ایرنا - استاندار تهران تاکید کرد: مدیران اجرایی بدانند که سال آینده باید ١٣٢ هزار فرصت شغل در بخش های مختلف صنعتی و کشاورزی این استان ایجاد شود.

به گزارش ایرنا، محمد حسین مقیمی روز چهارشنبه در آخرین نشست شورای اداری استان تهران، تحقق اقتصاد مقاومتی و نیل به استقلال اقتصادی را مهمترین ماموریت کشور و استان تهران عنوان کرد و افزود: تداوم استقلال سیاسی و فرهنگی کشور که تا حدود زیادی محقق شده است به استقلال اقتصادی گره خورده است.
وی ادامه داد: امروز رفع مشکل اشتغال کشور مهمترین تکلیف مسئولان است چرا که بیکاری اثرات مخرب در همه ابعاد از جمله اجتماعی به جا می گذارد.
مقیمی با بیان اینکه بالا بودن آمار برخی آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد و طلاق زیبنده کشور نیست افزود: باید علاوه بر اشتغالزایی از نظرات نخبگان، علما، دلسوزان، دانشگاه ها و حوزه های علمیه برای رفع این معضلات بهره گرفت.
وی گفت: بهترین سرمایه کشور جوانان هستند که نباید با کوتاهی آنان را از دست بدهیم و تلاش خود را در سال آینده مضاعف کنیم.
مقیمی با بیان اینکه از ابتدای مسئولیت استانداری تهران به ١٣ شهرستان این استان سفر کرده است افزود: در این سفرها به جمع بندی مناسبی پیرامون مشکلات، نیازها، ظرفیت ها و مسائل شهرستانها رسیدیم که در سال آینده پیگیری می شود.
وی همچنین از تدوین برنامه جامع توسعه استان منطبق بر برنامه ششم توسعه، سند چشم انداز، خواست مردم و مسئولان برای اجرا در سال آینده خبر داد.
تهرام/٦١٣٩//1348

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال