پرونده تخلفات مجتمع پالادیوم به کمیسیون ماده صد ارجاع شد

تهران-ایرنا- رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران از ارجاع پرونده تخلفات مجموعه پالادیوم واقع در منطقه یک به کمیسیون ماده صد خبر داد.

به گزارش روزچهارشنبه ایرنا از روابط عمومی شورای اسلامی شهر تهران، محمد سالاری در خصوص تخلفات مجتمع پالادیوم گفت: توافق غیرقانونی مالک پالادیوم با شهرداری منطقه یک نسبت به ایجاد پل هوایی و تونل زیرزمینی جهت برقراری ارتباط مجموعه های شمالی و جنوبی مجتمع و همچنین،تخلف به صورت اضافه بنا با رویکرد تبدیل به فضای تجاری در ساختمان جنوبی به منظور تامین پارکینگ مجموعه های در حال ساخت در فرایند جابجایی مدیریت شهری قدیم و جدید، مالک پالادیوم عنوان کرد.
سالاری افزود: به این موضوع ورود پیدا کردم و طی تذکری به شهردار تهران خواستار رسیدگی به این موضوع شده که با دستور شهردار تهران و توسط سازمان بازررسی شهرداری تهران مورد پیگیری جدی قرار گرفت.
این عضو شورای شهر تهران در پایان افزود: نهایتا طی چند روز اخیر این پرونده جهت رسیدگی به تخلفات و صدور رای به کمیسیون ماده صد ارجاع شد که جا دارد از پیگیری های مجدانه سازمان بازرسی شهرداری تهران تشکر کنم.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
تهرام/1735 / 1539

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال