هفت نفر در حوادث شب چهارشنبه آخر سال در ورامین مصدوم شدند

تهران – ایرنا – رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ورامین گفت: در اثر حوادث شب چهارشنبه آخر سال ، هفت نفر در شهرستان ورامین مصدوم و به بیمارستان اعزام شدند.

دکتر بابک بختیاری شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: عوامل اورژانس شهرستان ورامین تا این لحظه از برگزاری مراسم شب چهارشنبه سوری که با انفجار مواد محترقه و ترقه همراه بوده، هفت نفر را که دچار مصدومیت شده اند را به بیمارستان مفتح اعزام کردند.
وی گفت: دو نفر از این افراد از ناحیه چشم و پنچ نفر از ناحیه دست و پا دچار سوختگی و آسیب دیدگی شده اند.
بختیاری افزود: یکی از مصدومین به دلیل شدت آسیب وارده به چشم ، به بیمارستان طرفه تهران اعزام شد .
وی گفت: شش مصدوم دیگر شهرستان ورامین در محل بیمارستان مداوا و مرخص شده اند.
همچنین بهنام کرمانی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین از مهار سه مورد آتش سوزی در مناطق مختلف این شهرستان خبر داد.
وی گفت: عوامل امدادی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین به منظور مقابله با حوادث احتمالی شب چهارشنبه آخر سال در آماده باش کامل به سربرده و در میادین و خیابان های اصلی شهر مستقر شدند.
وی اظهار کرد: طی ساعات گذشته سه مورد حادثه آتش سوزی چند اصله درخت ، انبار ضایعات و یک چهار دیواری قدیمی به سازمان آتش نشانی ورامین اطلاع داده شد که عوامل آتش نشانی سریعا به محل اعزام و نسبت به اطفا حریق اقدام کردند.
وی بیان کرد: هیچ یک از این حوادث تلفات انسانی در پی نداشته است.
کرمانی گفت : ایستگاه های آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین با وجود آن که حادثه خاصی در سطح شهرستان گزارش نشده در آماده باش به سربرده و خدمات ایمنی خود را به شهروندان ارائه می کنند.
ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
تهرام/7254//1348

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال