4 واحد صنفی مزاحم در شهرری جمع آوری شد

شهرری - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری از شناسایی و جمع آوری 2 واحد غیر مجاز آبکاری فلزات در قاسم آباد تهرانچی و 2 واحد غیرمجاز انبار زغال در درسن آباد و جهان آباد بخش کهریزک خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری، ذهره عبادتی اظهار کرد: طرح برخورد قانونی با آلاینده های زیست محیطی توسط کارشناسان در حال اجرا است و تمامی واحدهای صنفی دراین شهرستان مورد پایش قرار می گیرند.
وی تصریح کرد: در جریان گشت و پایش این واحدها که به دلیل کاربری غیرمجاز و عدم مجوزهای زیست محیطی شناسایی و ضمن ابلاغ اخطاریه های زیست محیطی مبنی بر توقف فعالیت آلاینده ها نسبت به جمع آوری و تخلیه واحدها اقدام شد.
وی ادامه داد: امیدواریم با اجرای گشت و پایش مشترک اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری با بخشداری ها و دیگر ارگان های ذیربط با هدف کنترل و برخورد با صنوف مزاحم و آلاینده، شاهد کاهش معضلات زیست محیطی در سطح منطقه باشیم.
شهرستان ری با برخورداری از 56 اتحادیه توزیعی، تولیدی و خدماتی و همچنین وجود شهرک صنعتی شمس آباد، کارخانه سیمان و کارگاه های تولیدی و خدماتی شامل سنگ بری، شیشه و سفال، آجرپزی، کارگاه قالیبافی و قالیشویی، کشتارگاه دام و طیور به عنوان قطب کار و تولید در پهنه جنوب تهران مطرح است.
6003

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال