جشنواره نوروزی میادین ‌تره ‌بار تهران 25 اسفند آغاز می شود

تهران - ایرنا - ‌مدیرعامل سازمان میادین میوه ‌و تره‌بار تهران گفت: جشنواره‌ نوروزی میادین میوه و تره بار پایتخت با تخفیف 20 درصدی در عرضه 6 کالای اساسی و موردنیاز شهروندان از 25 اسفندماه آغاز می شود.

به گزارش ایرنا، حسین رحیمی روز دوشنبه در نشست خبری تشریح برنامه طرح استقبال از بهار میادین میوه و تره بار تهران، افزود: 250 بازار میوه و تره بار با نظارت شهرداری تهران مشغول ارائه خدمت در تامین و عرضه اقلام خوراکی و مصرفی شهروندان هستند.
وی اظهار کرد: در جشنواره نوروزی، سیب قرمز، سیب زرد، پرتقال تامسون، سیب‌ زمینی، پیاز و گوجه با 20 درصد تخفیف نسبت به نرخ مصوب در میادین میوه و تره بار به شهروندان عرضه می شود.
رحیمی با اشاره به اینکه جشنواره نوروزی میادین میوه و تره بار تهران از 25 اسفند جاری تا 25 فروردین 97 اجرا می شود، ‌تصریح کرد: میادین میوه و تره بار شهر تهران تنها در روزهای اول و دوم فروردین تعطیل هستند و فعالیت کار میادین مناطق 22 گانه شهر تهران از روز سوم فروردین آغاز می شود.
وی با اشاره به اینکه ساعت کاری میادین میوه و تره بار تهران 8 صبح تا 9 شب است، افزود :زمان کار میادین مناطق 22 گانه شهر تهران در روزهای سوم تا ششم فروردین 8 صبح تا 1 بعدازظهر خواهد بود.
رحیمی همچنین با اشاره به اینکه 23 بازار جدید در سال جاری احداث و به بهره برداری رسید، اظهار کرد: روزانه 700 تا 750 هزار نوبت خرید توسط شهروندان از مجموع بازارها و میادین میوه و تره بار شهر تهران انجام می شود.
‌مدیرعامل سازمان میادین میوه ‌و تره‌بار تهران گفت: گوشت(سفید و قرمز)‌ بسته‌بندی شده به صورت کاملا بهداشتی و استاندارد نیز در بیش از 60 بازار شهر تهران عرضه می شود.
وی در خصوص توسعه میادین میوه و تره بار شهر تهران نیز گفت: 2 بازار جدید میوه و تره بار شهر تهران با مشارکت شهروندان تا پایان خرداد 97 احداث و بهره برداری می رسد.
تهرام/9343/7247

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال