نزاع باجناق ها رنگ خون گرفت

تهران- ایرنا- پلیس پایتخت از نزاع دسته جمعی با جناق ها در ساختمان نیمه ساز در محله کوهسار حکیمیه خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، اهالی کوهسار حکیمیه در تماس با پلیس از نزاع دسته جمعی در ساختمان نیمه ساز این محله خبر دادند.
بر اساس این گزارش، ماموران کلانتری 146 حکیمیه برای بررسی موضوع در محل اعلام شده حاضر و در ورودی ساختمان نیمه کاره با جسد غرق خون مرد 18 ساله روبرو شده و اقدام به بازداشت تمامی افراد حاضر در نزاع کردند.
این گزارش می افزاید:ماموران با شناسایی عامل اصلی نزاع و جنایت به نام رحیم 22 ساله، تحقیقات از او را آغاز کرده و متهم در اعترافات خود به اختلافات خانوادگی با مقتول اشاره کرده و گفت مقتول باجناق من و در این ساختمان نیمه کاره سرایدار بود.
وی در ادامه گفت:به همراه چهار نفر از دوستانم با،باجناق و همکارش درگیر شده و با چاقو ضربه ای به مقتول زده که او روی زمین افتاد و جانش را از دست داد.
سرگرد علی یعقوبی رئیس کلانتری حکیمیه با اعلام این خبر گفت: با اعترافات مرد افغان به باجناق کشی،او با دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی بازداشت و در اختیار کاراگاهان اداره دهم پلیس اگاهی قرار گرفت.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار:مهدی مقدر انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/9343/1735 / 1539

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال