استاندار تهران: کمبود آب مشابه وضعیت زلزله یک بلای طبیعی است

تهران-ایرنا- استاندارتهران با بیان اینکه در کشور با کمبود جدی آب رو به رو هستیم گفت: با کمبود آب باید کنار بیاییم و با توجه به اینکه شرایط غیر عادی حاکم بر آب کشور می شود این وضعیت را می توانیم مشابه وضعیت زلزله که یک بلای طبیعی است در نظر بگیریم و ما باید خودمان را با آن وفق بدهیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ دومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان تهران شامگاه دوشنبه به ریاست محمد حسین مقیمی استاندار و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و اعضای شورا برگزار شد.
استاندار تهران گفت:دستگاه های اجرایی استان در موضوع کاهش مصرف آب وارد شوند و هر دستگاه گزارش این اقدام را در جلسات آتی ارائه دهد.
وی مقیمی تصریح کرد: در این شرایط بهترین تصمیم استفاده درست و صرفه جویی در مصرف آب است.
مقیمی با اشاره به اهمیت همکاری صدا و سیما و همه دستگاه ها در فرهنگ سازی مصرف بهینه در موضوع آب عنوان کرد: اقدامات دیگر مثل بستن چاه های غیرمجاز و اقدامات اصلاحی در این بخش ضروری است.
استاندار تهران ادامه داد: توانمان را برای فرهنگ سازی درست مصرف آب بگذاریم و صدا سیما و رسانه های جمعی در این راستا نقش بسزایی دارند .
مقیمی ترویج فرهنگ درست مصرف کردن آب را مسئله استراتژیک دانست و گفت: دستگاه های استان در موضوع کاهش مصرف آب وارد شوند و هر دستگاه گزارش این اقدام را در جلسات آتی ارائه دهد.
خبرنگار: سید جواد آل داود انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/7243 / 1539

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال