بهره برداری از 8 پروژه ورزشی با 30 میلیارد تومان اعتبار در استان تهران

تهران - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت که 8 پروژه ورزشی همزمان با ایام گرامیداشت دهه فجر با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان در سطح استان به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا، رضا گلمحمدی روز شنبه در آئین بهره برداری از مجتمع ورزشی حمید سوریان افزود: کشتی برند ورزش کشور است و وظیفه ما خدمت رسانی به این ورزش مورد علاقه مردم است.
وی اظهار کرد: مجتمع ورزشی حمید سوریان با زیربنای 2200 مترمربع و در 6 طبقه احداث شده است.
گلمحمدی تصریح کرد: این مجتمع ورزشی مجهز به 2 سالن کشتی، یک سالن بدنسازی و یک استخر است که برای ساخت آن بیش از 8 میلیارد تومان هزینه شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ادامه داد: اعتبارات این پروژه با رایزنی و هماهنگی با شورای شهر و شهرداری تهران تامین شد.
وی همچنین از پیگیری های علیرضا دبیر و رسول خادم 2 عضو سابق شورای شهر تهران برای احداث این مجتمع تقدیر و تشکر کرد.
گلمحمدی در مورد نام گذاری این مجتمع به نام حمید سوریان نیز خاطرنشان کرد: نام گذاری این مجتمع به پیشنهاد جامعه کشتی بوده و فشاری از هیچ نهاد یا شخصی برای این نام گذاری این مجموعه وجود نداشت.
به گزارش ایرنا، آئین افتتاح و بهره برداری از مجتمع ورزشی حمید سوریان صبح امروز با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، عیسی فرهادی فرماندار تهران، محمد بنا سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی و حمید سوریان قهرمان پرآوازه کشتی کشورمان برگزار شد.
در این آئین از حمید سوریان نابغه کشتی ایران و محمد بنا کشتی گیر و سرمربی پیشین تیم ملی کشتی فرنگی هم تجلیل شد.
مجتمع ورزشی حمید سوریان جنب هیات کشتی استان تهران در منطقه 11 شهرداری تهران واقع شده است.
خبرنگار: مهدی مقدر - انتشار: محسن فتاحی
تهرم/9343**1625

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال