تفاهم‌ نامه همکاری بین امداد خودرو ایران و دانشگاه آزاد واحد یادگار امام (ره) منعقد شد

شهرری ـ ایرنا ـ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین شرکت امداد خودرو ایران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) برای گسترش همکاری های علمی خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی دانشگاه یادگار امام (ره) شهرری، سعید قاضی مغربی در جلسه انعقاد این تفاهم نامه که در محل این دانشگاه برگزار شد، افزود: این تفاهم نامه بعنوان یک کار جهادی تلقی می شود و تفاهم نامه پیش روی فرمایشی نیست که بعنوان یک آمار اعلام شود.
وی خاطرنشان کرد: بایستی طبق برنامه زمان بندی کمیته راهبردی تشکیل و با پیدا کردن نقاط مشترک میان سیستم کلاسیک و آکادمیک دانشگاهی و سیستم کاری و عملیاتی کارگروه های تخصصی برای ارائه طرح های نوین ایجاد شود.
وی با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در این واحد دانشگاهی بیان کرد: واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری دارای 30 هکتار زمین با کاربری آموزشی، هفت دانشکده مصوب، 340 عضو هیات علمی، 24 هزار دانشجو، سوله های مختلف و امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی مجهزاست که می تواند در زمینه های مختلف و پروژه های تحقیقاتی نقش مهم و تاثیرگذاری داشته باشد.
مدیر منابع انسانی شرکت امداد خودرو ایران نیز در ادامه این جلسه یادآور شد: شرکت امداد خودرو ایران در راستای سیاست های کلان گروه صنعتی ایران خودرو و با اعتقاد و رویکرد محوریت توسعه بازار برپایه خدمات پس از فروش و تأمین نیازهای آشکار و پنهان و ارتقای سطح اعتماد و وفاداری مشتریان، تمامی تلاش و مساعی خود در جهت رضایتمندی مشتریان انجام می دهد.
محمود اقبالی ادامه داد: شرکت امداد خودرو ایران با شناخت واقعیت ها، امکانات موجود، ایجاد ظرفیت و ارزش‌های جدید و بهره گیری از دانش و فن آوری‌های پیشرفته، منابع انسانی مجرب حرکت رو به جلوی را برای ارتقای سطح کمی و کیفی تکمیل زنجیره خدمات پس از فروش و توسعه بازار فروش محصولات ایران خودرو را ایجاد کرده است.
وی با بیان اینکه در دنیای کنونی پیشرفت و توسعه پایدار یک سازمان دانش محور و رشد اثربخشی فعالیت‌های آن؛ در گرو شناسایی نقاط بهبود سازمانی است، عنوان کرد: شرکت امداد خودرو ایران جهت تحقق مسئولیت‌های اجتماعی خود در راستای عمق بخشی به مطالعه و تحقیق در بازارهای خدمات پس از فروش خودرو و به طور خاص امدادرسانی به خودرو، اقدام به حمایت از پایان‌نامه‌های دانشگاهی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه‌های کشور به ویژه دانشگاه یادگار امام (ره) شهرری می نماید.
اقبالی تصریح کرد: پیشنهاد می کنم با ایجاد رشته کاردانی امداد خودرو و برگزاری همایش در سطح ملی با عنوان همایش خدمات پس از فروش باعث رونق و گرایش جوانان به این رشته تحصیلی شویم.
جلسه انعقاد این تفاهم نامه امروز(سه شنبه) با حضور سعید قاضی مغربی رئیس واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری، محمود اقبالی مدیر منابع انسانی امداد خودرو ایران، آتیه کار مدیر تامین امداد خودرو ایران، عباسی مدیر خدمات مشتریان، صدری نیا رئیس اداره آموزش و توسعه سرمایه انسانی و اعضای هیات رئیسه واحد در سالن کنفرانس حوزه ریاست دانشگاه یادگار امام(ره) برگزار شد.
دانشگاه آزاد یادگار امام(ره) دارای 28 هزار دانشجو در 183 گرایش در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در هفت دانشکده مصوب است.
شرکت امداد خودرو ایران در اواخر اسفند 1378 در پی سیاست تکمیل زنجیره خدمات پس از فروش گروه صنعتی ایران خودرو تاسیس شد.
3218/6003
خبرنگار: امیر جعفری ** انتشار: روح اله صائب

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال