کارگاه غیر مجاز تولید نبات در ورامین کشف شد

تهران-ایرنا- رئیس پلیس امنیت فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران از کشف یک کارگاه غیر مجاز تولید نبات و آبنبات غیر بهداشتی در شهرستان ورامین خبر داد.

به گزارش ایرنا ، سرهنگ محمود پارسا روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت : در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر فعالیت غیر مجاز یک کارگاه در حاشیه شهر ورامین که مبادرت به تولید غیر بهداشتی و غیر مجاز نبات و آبنبات می کرد ، رسیدگی به این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی اظهار کرد: عوامل انتظامی با زیر نظر گرفتن فعالیت این کارگاه غیر مجاز ، از فعالیت غیر قانونی آن اطمینان حاصل کرده و با اخذ مجوز قانونی از مقام قضایی به محل وارد شدند.
پارسا افزود : در بازرسی به عمل آمده از این محل ، 15 تن نبات و آبنبات که در شرایطی غیر بهداشتی و با استفاده از رنگ های خوراکی غیر مجاز ساخته می شد ، کشف گردید.
وی بیان کرد: در این کارگاه 5 نفر کارگر تبعه افغانستان فعالیت می کردند.
رئیس پلیس امنیت فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت : در این رابطه 2نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع داده شدند.
پارسا بیان کرد: هر چند که پلیس با اجرای طرح های مشترک بر فعالیت واحدهای تولیدی به ویژه در حاشیه شهر نظارت دارد ولی از مردم درخواست می شود تا در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک ، موارد را با استفاده از سامانه 110 به اطلاع پلیس برسانند.
فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران ، تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین ، قرچک ، پیشوا ، پاکدشت ، پردیس ، دماوند ، فیروزکوه و دماوند را بر عهده دارد.
* برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: سید حسن میری انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/7254 / 1539

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال