10نفر از آتش سوزی ساختمان اداری وتجاری دربلوارفرحزادی تهران نجات یافتند

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه آتش سوزی در ساختمان تجاری؛ اداری در بلوار فرحزادی خبر داد و گفت: با تلاش آتش نشانان 10 نفر بدون مصدومیت از این ساختمان خارج شدند.

سید جلال ملکی شامگاه پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ساعت 20:31 امشب حادثه آتش سوزی یک ساختمان در بلوار فرحزادی پایین تر از میدان کتاب خیابان شهید مطهری به سامانه 125 اعلام و ماموران 4 ایستگاه آتش نشانی به همراه نردبان هیدرولیکی؛ تشک نجات و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.
وی بیان کرد: در یک ساختمان 14 طبقه با کاربری اداری و تجاری و در هر طبقه 10 واحد وجود داشت که در طبقه سوم و در یک واحد اداری 70 متری دچارآتش سوزی شده بود.
ملکی با بیان اینکه شعله های آتش از نمای بیرونی این ساختمان قابل رویت و آتش در حال سرایت به سایر واحدها بود افزود: گروهی از آتش نشانان برای مهار آتش و گروهی نیز برای نجات افراد گرفتار شده وارد عملیات شدند.
وی با بیان اینکه حدود 5 واحد این ساختمان اداری و تجاری ، مسکونی بود خاطرنشان کرد: آتش نشانان وارد طبقات این ساختمان 14 طبقه شدند و موفق شدند 10 زن و مرد و کودک را به سلامت و بدون مصدومیت از داخل ساختمان خارج کنند.
به گفته ملکی با تلاش آتش نشانان در حریق این واحد مسکونی مهار شد و علت این حادثه در دست بررسی است.
خبرنگار: سید جواد آل داود انتشاردهنده: موسی فعالیان
تهرام/7243 / 1539

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال