فعالیت خط 5 مترو تهران همزمان با مسابقه تیم های پرسپولیس و ذوب آهن

تهران - ایرنا - مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران از سرویس دهی خط 5 مترو(صادقیه - گلشهر) به تماشاگران مسابقه فوتبال تیم‌های پرسپولیس و ذوب آهن در روز جمعه(10 آذر) خبر داد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، محسن محمدیان افزود: جمعه (10 آذر ماه) همزمان با برگزاری دیدار تیم‌های پرسپولیس و ذوب آهن در ورزشگاه آزادی، خط 5 متروی تهران فعال بوده و سرویس دهی خواهد داشت.
وی با بیان اینکه خط مترو تهران(صادقیه - گلشهر) به دلیل انجام عملیات بهسازی روزهای جمعه پذیرش مسافر ندارد، اظهار کرد: با توجه به برگزاری مسابقه فوتبال و به منظور تسهیل تردد تماشاگران این مسابقه، خط 5 مترو روز جمعه از ساعت 14 تا 18 فعال و سرفاصله حرکت قطارها در این مدت هر 15 دقیقه یکبار خواهد بود. به گفته وی، ضمن آنکه در صورت نیاز و به منظور رفاه حال تماشاگران این مسابقه، قطارهای فوق العاده نیز دراین خط اعزام می شود.
خط 5 مترو تهران از ایستگاه صادقیه در تهران آغاز و با گذر از ایستگاههای ارم سبز، ورزشگاه آزادی، چیتگر، ایران خودرو، وردآورد، گرم دره، اتمسفر، کرج و محمد شهر به ایستگاه گلشهر ختم می شود.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: سیدمجید بروجردی - انتشار: محسن فتاحی
تهرام/1109**1625

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال