دومین دوره آموزش مربیان درجه c ایران به میزبانی هیات فوتبال جنوب غرب تهران برگزار شد

تهران- ایرنا- رئیس هیات فوتبال جنوب غرب تهران گفت: دومین دوره آموزش مربیان مردان درجه c ایران با شرکت 27نفر به میزبانی هیات فوتبال جنوب غرب تهران برگزار شد.

حسین خبیری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این دوره آموزشی با مدرسی استاد حسین صالح در زمین ورزشگاه شهید قیانوری به پایان رسید.
رئیس هیات فوتبال جنوب غرب تهران گفت: این دوره آموزشی با شرکت 27 مربی مرد از 29 آبان ماه به مدت 9 روز ادامه داشت که صبح امروز به پایان رسید.
خبیری با بیان اینکه شرکت کنندگان پس از پشت سر گذاشتن امتحانات عملی و تئوری، گواهی مربوط به این دوره را دریافت کردند ،خاطر نشان کرد: مطالب و سرفصل های این دوره طبق الگوهای استاندارد و بروز شده کنفدراسیون فوتبال آسیا که به تایید فدراسیون فوتبال ایران رسیده، به مربیان جوان کشورمان آموزش داده شد.
به گفته وی برگزاری کلاس آموزش مرببگری B مردان و همچنین کلاس مربیگری C زنان و کلاس آموزش درجه 3 داوری از دیگر برنامه های هیات فوتبال جنوب غرب تهران در ماه جاری خواهد بود.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: امین کمالی فر انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/7247 / 1539

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال